Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? (kérdésed túl...

Ilyen létezik? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni a történetet. Szóval a lényeg kb. annyi, hogy tavaly nyáron híztam 2 hónap alatt 7 kilót (65,6 voltam, mellé 166 cm vagyok és 20 éves lány), és onnantól kezdve teljesen rákattantam a kalóriaszámlálásra, olyannyira, hogy bulimiás is lettem tőle. Idén júniusban, amikor 63,4 kiló voltam, döntöttem úgy, hogy felveszem a kesztyűt a falásrohamok ellen, és átállok egy olyan életmódra, aminél nem számolok kalóriákat, akkor eszek, ha éhes vagyok, addig, amíg már nem érzem annak magam, és azt, amit jól esik (mondjuk allergiák meg egyebek miatt a glutén, tej, diófélék, hús, cukor alapból kiesik). Egy darabig mértem magam, és ott láttam, hogy fogytam. Kb. július óta nem mértem meg magam, de minden héten látok valami változást, hasam már alig van, S-es vagy XS-es ruhákat hordok (M-esről), 36-os nadrágot (38-asról, de alapból nagy a hátsóm), kb. olyan vékonynak nézek ki, mint amikor 3 évvel ezelőtt 56-58 kiló voltam. Viszont ma ráálltam a mérlegre, és 66,1 kilót mutatott... Nem ezen fogom rágni magam, mert így sokkal jobban érzem magam, és logikusabbnak tűnik, amit csinálok (és jobban is nézek ki), mint kalóriaszámolgatással, csak hát azért jól esne elmondani, hogy fogytam több, mint 10 kilót. :D

2016. szept. 30. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen a mérleg !

a lényeg hogy jól érezd magad a testedben :)

2016. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős:D

Velem is ugyanez volt. A derekam nagyon vékony lett július óta(49kg), szeptember 2.hetén 50kg lettem. Igaz, csak egy kg, de azt hittem fogytam pár kg-t a kevés evéssel, s nem.

Azóta a tükör számít😊😊

2016. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!