Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megtorpant a dietam, nagyon...

Megtorpant a dietam, nagyon nagy onuralom kell, hogy folytassam. Eddig eszembe se jutottak a tiltott etelek, most viszont mar napok ota csakis az evesen jar az eszem. Van valami trukk vagy praktika a motivacio visszanyeresehez?

Figyelt kérdés

2 honapja eletmodot valtottam, azota nem ettem feher lisztes kajakat, edesseget stb..

Kaloriat is es makrot is szamolok, eddig klyan remekul ment a dieta, par napja viszont allandoan ehes vagyok, mar nem erzem magam olya motivaltnak mint 1 honapja.

Mi valtozott bennem?

Ez normalis? Ilyenkor mit kene tennem?

Erzem a szamban a tiltott etelek izet, roluk almodom, remes.

Az nem valt be, hogy picit tobbet engedjek, mert par napja igy is 500 kaloriaval tobbet eszek mint amennyit kene.

Mit tegyek?


2016. okt. 7. 21:05
 1/5 anonim válasza:
Én vegetáriánus vagyok,de a fehér lisztet nem tudom elhagyni még most sem,nagyon nehéz,ha egyáltalán lehetséges ez.Elvileg lehet helyettesíteni,gyakorlatilag én nem tudom ezt megoldani.
2016. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem sikerult 😊

Csak a hatalmas etvaggyal nem tudok megbirkozni.

2016. okt. 7. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős, de nekem 3-4 év után jött el ez... Igaz, elég lazán csináltam, de azért a drasztikus életmódváltás megvolt.


Több problémáról írsz, bár összefügghetnek. Éhesen az ember könnyebben kíván mindenfélét, amit nem kéne...

Sosem motivációból fogytam s nekem amúgyis kell a pompás jóllakás. Nem tudom, ez nálad most miért nincs meg. Lehet, hogy túl szigorú voltál, lehet, hogy véletlenül kimaradt valami fontos tápanyag s attól van az éhség... Ki tudja? Én ilyenkor étrendet változtatok újra, szigorítok az életmódomon (de a kalóriákat nem szorítom meg annyira, hogy éhezzek, az katasztrófális) - vagy kiélem magam, ha úgy ítélem meg, hogy az kell, de mondom, ez azért nem ennyire az elején volt. S pl. máig nem eszem glutént, illetve néha igen, de az oltári nagy kilengés s le akarok róla szokni. De van étel, ami belefér, csak nem sok, ezt néha nagyobb mennyiségben tolom egy rövid ideig s akkor lenyugszom.

De ha valamit életmódszerűen kizársz és arra vágysz, az necces. Jól váltottál életmódot? Az enyém nekem szimpatikus és eszembe sincs visszafogadni a tiltott ételeket, kezdettől fogva nem tekintettem többé ételnek őket (ritka kivételtől eltekintve, de az nem tud bekavarni). Persze idő, míg az ember megszokja a más stílusú étkezést... De annyi minden jót ehetsz.


Nem lehet, hogy megfelelne, ha bizonyos ételeket ennél, amik alapvetően tiltott dolgokból vannak, de van alternatív elkészítési mód?

2016. okt. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megmondom oszinten nem tudom mi okozhatja nalam ezt a valtozast.

Ugy erzem napok ota, hogy egyezeruen nem tudok jol lakni. Boseges es normalis osszetetelu foetkezesek utan 1 oraval mar ehseget erzek. Vagy kivanast. Nem tudom melyik.

Utoljara akkor ereztem ezt, amikor terhes voltam a kislanyommal. Na akkor kielegithetetlen etvagyam volt. 😕

A makroim minden nap rendben vannak, emelt szintu feherje.

Nem tudom mi hianyozhat.

Par napig szedtem multivitamint es Q10et B1 vitaminnal , sztem ott kezdodott dz a falasi roham. Ja es beteg is voltam.

Azota abba hagytam nagyjabol normalizalodott, de most ugy lelkilegnincs erom folytatni a dietat.

Mondjuk meg egy kicsit beteg vagyok, lehet hogy ilyenkor az ember gyamolitatlannak erzi magat.

2016. okt. 8. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A B-vitamin étvágyfokozó. Próbáld meg elfoglalni magad, hogy ne érezd ezt az állandó éhséget.
2016. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!