Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni. Valami házi...

Szeretnék fogyni. Valami házi praktika?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy még csak 12 éves vagyok,80kg.Rosszul érzem magam a bőrömben. Olyan mintha az emberek nem kedvelnének mert ducibb vagyok.
2016. okt. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha megválogatod az étrended és rendszert viszel az étkezésbe. Naponta 4 szer keveset egyél és hanyagold a cukrot. Ha kevesebbet eszel, biztosan és kényelmesen fogsz fogyni.
2016. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el mozogni! Járj futni, ugrálókötelezz, keress a neten kardió és aerob edzésre videókat.


Nem az emberek nem kedvelnek téged, hanem te nem szereted saját magadat. Az emberek csak a mi tükörképeink. Azt adják vissza ami te saját magadnak adsz.

2016. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Helyes táplálkozás, (sokkal) kevesebb nasi, több mozgás. Ez a "házi praktika" mindenkinél beválik.
2016. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy a 80 kilóhoz? Ha 160 vagy alatta semmiképp ne fuss vagy ugrálózz mert tönkre mennek az izületeid. Bicikli vagy bármi csoportos mozgásfomra. Járj el valami edzésre. Ne egyél/igyál cukros dolgokat.

Sztem se az emberekkel van a gond, hanem kicsi önbizalom hiány, de ilyen korban még simán gyorsan lefogyhatsz :)

2016. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 173cm vagyok és lány.
2016. okt. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!