Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne legyek rosszul pár nap diéta után?

Figyelt kérdés
Általában vacsira már csak gyümölcsöt szoktam enni, sokat mozgok, és egész nap odafigyelek az étkezésre. AS szervezetem viszont nagyon legyengül ettől, és volt már olyan, hogy kb.4 nap vagy 1 hét után alig bírtam az ágyból felkelni, meg nagyon rosszul voltam, fájt a gyomrom.
2010. ápr. 25. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem éheztetnéd magad, nem lennél rosszul
2010. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tévhitekről:

1.Nincs semmiféle szer, amivel fogyni lehet diéta nélkül.


2.Nincs "fogyasztó", edzés, gép vagy készülék.


3.Diéta nélkül fogyni nem lehet! - aki az ellenkezőjét állítja, hazudik!


4.Célirányosan fogyni egy testrészről nem lehet. Genetikailag meghatározott, hol tárolódik a legtöbb zsír és honnan tűnik el utoljára. Nem lehet a problémás területeket se edzéssel, se zsírégetővel fogyasztani, minden ilyen állítás hazugság.


5.Az éhezés nem fogyaszt, hanem az izmokat bontja, ami gátolja a zsírégetést. A táplálkozásnak felkeléstől lefekvésig kel tartani, a "6 óra után nem eszünk" elv baromság és káros.


6.Az összes sztárdiéta baromság!"

[link]

2010. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én szeretnék éhezni, nem lehet úgy, hogy éhezek is normális keretek között, meg nem vagyok rosszul?
2010. ápr. 25. 23:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hajlandó értelmezni a válaszokat, miért kérdezel egyáltalán?
2010. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az éhezés nem fogyókúra...már most beteg vagy...még pár nap és visznek a mentők...
2010. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a jelenséget amúgy ANOREXIÁNAK nevezik .... orvosi kezelésre szorul
2010. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretnél éhezni? Szeretnéd tönkretenni a szervezetedet néhány kiló mínuszért? Szeretnéd, hogy elsorvadjanak az izmaid, legyengülj, ne tudj koncentrálni, meddővé válj? Szeretnél lassan, de biztosan elpusztulni?

Az étel azért van, mert a szervezetnek táplálékra van szüksége. Meg kell válogatni, hogy mit és mennyit eszel.

De ha te inkább meghalsz, mintsem egészséges fitt ember legyél... Majd mikor a fejedet sem tudod felemelni a gyengeségtől, legalább megnyugtat a tudat, hogy "szép" vékony vagy.

2010. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A rosszullét a lebiztosabb jele annak, hogy rosszul csinálod és éhezteted a szervezetedet. Táplálkozz normálisan, akkor még jobban is fogod érezni magad.

Reggeli: szendvics teljes kiörl. kenyérből, sonka, sajt, zöldségek (sok és többféle).

Tízórai, uzsi: gyümölcs vagy joghurt

Ebéd: párolt zöldség vagy sali (a sali jobb) hússal.

Vacsi: mint az ebéd, csak kevesebb, hús helyett esetleg sonka vagy sajt.

Mindig annyit kell enni, hogy ne legyél éhes. De a kenyérből csak 1 nagy vagy 2 kis szeletet, a hozzávalókkal lakj jól.

Cukor, fehér liszt, és minden, amiben ezek vannak, kerülendő. A 100%-os gyüm.lé (kivéve a frissen facsart) is. Meg az "egészséges" jó reggelt keksz is -50% zsírtartalommal. Hogy ezek jók, az csak marketing.

2010. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!