Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az L-karnitin...

Lehetséges, hogy az L-karnitin kapszulától hízok?

Figyelt kérdés
Amióta szedem minden nap többet mutat a mérleg kicsivel. 4 hónapja fogyózom,ilyen még sosem volt. Minden nap mérem magam.
2010. ápr. 26. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
KÖnnyen lehet, söt még egyéb bajod is lehet töle - a különféle adalékok, táplálékkiegészitök csak tönkreteszik a szervezetedet.
2010. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerinted hány kalória van egy kapszulában ,10-100 ? Na ha csak ennyit ennél, biztos fogynál drasztikusan. Amitől hízol az a kapszula mellett naponta elfogyasztott több ezer kalória lehet.De ha őszintén leírnád ,hogy mit és mennyit eszel egy egy nap rögtön látszana ,hogy miért megy fölfele a súlyod.
2010. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudod irtam hogy 4 hónapja fogyózom,14 kiló ment le eddig. Úgyhogy nem zabálok,kösz a feltételezést... :S És nem vagyok hülye,tudom ha zabálok,hízok,de épp ezaz! Mindent úgy csinálok,mint eddig,most mégis mennek fel a kilók! :(
2010. ápr. 26. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
a levegőtől pedig nem hízik az ember. szerintem megnőtt az étvágyad tőle és több kalóriát eszel. De nem akarok találgatni, hagyd abba a szedését és utána nézd meg hogy változik a súlyod.
2010. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni. Tuti,hogy nem eszek többet,számolom mindig!!
2010. ápr. 26. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szedem minden edzés előtt és eddig csak fogytam. 12kg-t. Kizárt, hogy ettől hízzál. Az elsőnek pedig: ez nem mesterséges hanem természetes anyag. A marhahúsban is van l-carnitin. Nem valami dopping ez..
2010. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!