Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott már le itt,...

Valaki fogyott már le itt, aki elérte az álom alakját, vagy azt a formát ami már megfelelő volt neki?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyi idő alatt érte el? És hány kilóról hány kilóra fogyott? Milyen módszerrel? Kort és nemet írjatok. :) A válaszokat köszönöm előre is!

2016. okt. 23. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Álomalakot még nem, de megfelelőt értem már el, 2-3 hónap alatt körülbelül :) Nem volt rajtam túl sok plusz, L-XL-ről fogytam M-L ruhaméretre, kilót nem tudok mondani, nálam inkább a centik számítanak. A módszerem egyszerű: nem ettem semmi fehérlisztet (se pékáru, tésztából is csak üvegtésztát), cukrot, nasit, hanem sok rozsos, magvas, gyümölcsös, zöldséges ételt, zabot stb. Inni is csak teák mézzel vagy édesítővel plusz víz. (valamint húst sem ettem de ez egyéni okok miatt) És emellett rendszeresen jártam futni és végeztem erősítő/nyújtó tornát. Akkor voltam 20 éves. N
2016. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. 7 hónap alatt 74-ről 54-re, szóval 20 kilót. Kalóriaszámlálás, de közben elég sokat koplaltam is, szóval kb. mondanom sem kell, hogy csodásan vissza is híztam.


19L, akkoriban még 14

2016. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. 62-ről 45-re.


Körülbelül egy év volt 50 kilóig, utána fél év alatt a maradék öt kiló.

Nem számlálgattam a kalóriákat és tápanyagokat, egyszerűen minden fehérlisztet, finomított cukrot, nasit kizártam, köretet lecseréltem zöldségre és eltoltam az arányt a fehérje felé.


Emellé erősítés és tánc.


Lassú volt de nem bántam. Most nem csak karcsú vagyok, hanem minden eddiginél izmosabb és feszesebb is. Így kicsivel 30-on túl jobban festek, mint 16 éves lánykoromban.

2016. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én igen. 10+5 kiló, 65-ről 50-re, két menetben. 10 kiló kb. egy nyár alatt, aztán 2 év kihagyás után kb. 1 hónap alatt még 5 kiló. GAPS étrenddel (pajzsmirigy-alulműködésem és hormonproblémáim vannak). 163 cm vagyok. Gimiben volt utoljára ennyi a súlyom, csak kevesebb izommal (pár hónapja rendszeresen tornázom), elégedett vagyok. Még mindig a GAPS szerint eszek, és tartom a súlyom 1 éve. 41/N
2016. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend, napi 1 óra szobabicikli+heti 3 konditermi edzés. 10 hónap alatt ledobtam 38 kilót kb (105ről 67-68ra), ott viszont nagyon vékony voltam, most már pár hónapja eddzek, hogy izmosodjak kicsit, jelenleg 72 kiló vagyok. 170cm fiú
2016. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még benne vagyok. 7 hónapja váltottam életmódot, nagyon odafigyelek arra, hogy mit és mennyit eszem, plusz heti háromszor edzőterembe járok, egyszer pedig kung fu -ra. Pont most tartok 10 kg fogyásnál, még 3 kg-ot szeretnék tartósan leadni. Most vagyok 58 kg, 55 kg-val bőven megelégednék, de már így is örülök magamnak. A legjobb az egészben, hogy az életem részévé vált a mozgás, nem tudnék már meglenni nélküle:)! 31/N 160 cm
2016. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig mindenkinek! :) És gratulálok az elért eredményeitekhez! Mindenkinek ment a zöld kéz.
2016. okt. 24. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
55-ről 48-ra, 2 hónap alatt, 166-168 cm, 14/L
2016. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!