Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám júniusig leadni a...

H@jn@lk@ kérdése:

Hogy tudnám júniusig leadni a felesleget?

Figyelt kérdés
Rengeteg ideig nemtudtam miért csak hasra hízom aztám valahol olvastam a zsigeri zsírról. Mindenhol máshol vékony vagyok mindig az is voltam de most a hasam úgy néz ki mint aki terhes. Most október van, és én szeretném júniusig leadni ezt a sok zsírt. Mit tegyek hogy ez sikerüljön?
2016. okt. 24. 06:34
 1/5 anonim válasza:
Edzés, kevesebb energiabevitel. :)
2016. okt. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű diétával.Csak hasról nem tudsz fogyni,nincsen helyi zsírégetés.Ugyanaz a diéta vonatkozik rád is mint a túlsúlyosokra.Lisztes,cukros ételek elhagyása.Zöldség,gyümölcs fogyasztása.Napi több l folyadék.Megfelelő fehérjebevitel az izomzat fenntartásához.És persze a rendszeres testmozgás sem maradhat el,hogy feszes maradjon a bőröd.
2016. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megfordítanám a sorrendet, először is rendszeres testmozgás (heti 4x40 perc, amit szeretsz, nem kell _nagyon_ lihegni közben), másodsorban kevesebb kaja, lehetőleg kevesebb édességgel.


És nem júniusig, hanem örökre. Ilyen az alkatod, ezzel kell együtt élned. Persze ha átalakítod a szokásaidat (bejön a mozgás, ráállsz a kevesebb/egészségesebb kajára), akkor már ez nem fog extra energiabefektetést igényelni. Az átállás igényel akaraterőt.

2016. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TXCowboy ***** válasza:
Normális táplálkozás, zsírégető és erősítő edzések. Egyébként június után mi lesz? Megint pocakot növesztesz, vagy mi?
2016. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem azt hogy júniusig, hogy csak addig diétázom meg minden. Természetesen hosszú távra tervezek, csak júniusra már szeretném ha lapos lenne a hasam.

Amúgy ha heti 2-szer egy órát aerobikozom az jó edzésnek?

2016. okt. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!