Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! : Nem tudok hízni...

Segítség! : Nem tudok hízni és nagyon sovány vagyok. Többi lent?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, fiú 156 cm és csak 36 kg.

Régebben 45-50kg körül voltam de a nyáron nagyon lefogytam. Azóta is próbálok hízni de sehogy sem megy. Akár mit csinálok max.1 kg-t hízok 1 hónap alatt. Kb. 20 kg-t akarok hízni. Nekem mindig is a kövérség tetszett , tehát természetesen csak hájra. A SZÜLEIM NEM AKARJÁK HOGY HÍZZAK, PEDIG CSONTSOVÁNY VAGYOK. azt mondják így jó.

Olyan hízókúrát vagy hízási módszert tud valaki amihez nem kell szülők hozzájárulása?

Heti kétszer fél órát úszok.

LÉGYSZI NE ÍRJATOK OLYAT HOGY:Inkább izmosodj Ne akarj hízni stb.


Előre köszi mindenkinek.



2016. okt. 26. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyél minél többet, pl.TVzés közben, netezéskor, film közben.

Sokszor sokat. Magvakat(10dkg->650kcal), kókuszos, kakaós ételeket.

Ha egészségesen akarsz hízni, ne fehérkeyeret egyél szalonnával, hanem pl.tk kenyeret kőrözöttel, édesburgonyát, tk pékárut, tk kekszeket nassiként.

Ha ez nem izgat, akkor mehet Nutella, csoki, chips, cukros üdítők, lekvár, fehér pékáruk, szalonna, kolbász.(de ezt nem ajánlom)

2016. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá fogyókúrás tippekre és csináld az ellenkezőjét.
2016. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

eddig köszi de én még többet várok!

továbbra is várom a válaszokat!

Aki meg akarja tudni hogyan fogytam le írjon privátban!

előre is köszi a még több kérdésért!

2016. okt. 26. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Kalóriatöbblet kell, hogy ezt hogyan éred el, azt neked kell kitapasztalnod. Én ugyanolyan étrenddel tömegelek majd, ahogy szálkásítok, csak a mennyiségek lesznek mások...


De ha olyan a genetikád, nem fogsz könnyen hízni, ekkor segít igenis az edzés, de azt nem akarod. Még jó, hogy nem akarsz nagyon hájas lenni, mert az egészségtelen lenne, de ha nem akarsz több izmot, az szíved joga.

2016. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na engem kíváncsivá tettél, elküldöd privátban?
2016. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

de: milyen édességet egyek és mennyit?

pl. a kedvenc csokim a bouty. Mennyit egyek belőle egy nap, és ilyen részleteket írjatok légyszi. ÉS ÚGY HOGY ÚGY IS MEG TUDJAM VALÓSÍTANI HOGY A SZÜLEIM NEM EGYEZNEK BELE.

köszi!!!

2016. nov. 7. 17:01
 7/7 anonim válasza:
Hülyeség hogy csoki csipsz stb... Nem fog hízni ha oylat eszik amit a szervezete nem tud felhasználni..
2017. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!