Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 14 éves 168 cm-es lánynak...

Egy 14 éves 168 cm-es lánynak mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
56 kg vagyok (nem szeretnék fogyni csak nem tudtam, hogy milyen kategóriába rakjam) régebben mindig a ducibbakhoz tartoztam,igaz magasabbak közé is. Sportoltam is és nyúltam egyett 5-6. osztályban. Nem is zavart a "változás" csak tavaly az egyik tanárom (ha aznap két órám volt vele akkor kétszer) felhoszta,hogy eszel te? Amikor nem is nézek úgy ki mint egy csontváz ... de azóta zavar és nem is nagyon tudok többet enni. Ez a testsúly tényleg kevés?

2016. okt. 26. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ne foglalkozz ezzel, tökéletes a testsúlyod, ideálisabb nem is lehetne. Persze a kg nem minden..

Egyél amennyi jólesik és sportolj!

2016. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez teljesen jó.
2016. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is ilyenek a méreteim, mégsem tartozom a vékonyak közé. Szerintzem ilyen magassághoz 48-50 kg az ideális, én legalábbis annyi akarok lenni. 15/L
2016. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Uh hát én biztos nem szeretnék 50kg-ra lefogyni

2016. okt. 29. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!