Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni és...

Hogyan tudnék fogyni és erősödni egyszerre?

Figyelt kérdés

Most lettem 7.-es...Majdnem 178cm magas vagyok és 76kg... (Bár annyira vészesen nem látszik.)

A tesi tanárom (ofőm) azt mondta, hogy félévkor legkésöbb fel kell másznom arra a retkes (bocsánat a kifejezésért) kötélre...

Esetleg van valami külön diéta tiniknek? Vagy valami hatékony fogyási módszer? A karizmomat és a hátamat, hogyan tudnám megerősíteni?

Ha van valami jól bevált ötleted kérlek írj!


Köszi!:)

13/L



2016. okt. 26. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el :

[link]

2016. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az első lépés, hogy vegyél cserélhető tárcsás súlyzót vagy trx et
2016. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajat testsulyos edzes. Fekvötamasz, huzodzkodas, stb. En tavaly szeptember ota "latvanyos" felkart gyurtam magamnak ( szüksegem volt ra a sport miatt, nemcsak felfujt müizmok). Durvan sokat erösödtem, pedig dietaztam is mellette, min. fel evet kaloriadrficitben voltam. Rudra maszas no problem ( akarhanyszor), kezenallas, huzockodas, stb. A sulyzok nekem nem sokat segitettek, csak a sajat testsulyos edzes no meg a helyes technika. Ja es nö vagyok, tehat az izmossdas elviekben nem is megy olyan könnyen.
2016. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

3-as szánalmas ez a pszihológiai szöveg :D

40éves anyuka, jól tippelem?

2016. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Zárd ki a táplálkozásodból a cukrokat és a szénhidrát gazdag élelmiszereket. Kezd el a fekvőtámaszokat fokozatosan növelve a terhelést (kezdetben jó ha lent van a térded, így valamivel könnyebb, majd lehet nehezíteni) ez segít a kar izmait fejleszteni és a húzódzkodást ez a hát izmait nagyon jól tudja fejleszteni, de a bicepsz is dolgozik rendesen (persze először valószínűleg nem fog menni, de vannak olyan mozdulatok amik segítenek fejlődni benne, youtuben sok ilyen videó van).
2016. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4. Mivel sikerült megbantanom? Es milyen psziChologiai szöveg? Annyit irtam, hogy a sajat peldamon is latom, hogy a pl. maszashoz nem sulyzozni, hanem sajat testsulyos edzessel kell erösiteni. Sajnalom ha ez neked szanalmas es banto.

Es nem sem 40 eves nem vagyok, sem anyuka, uh nem nyert. De hadd tippeljek, te meg testepitö vagy es fajt a "felfujt müizom" resz..

2016. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A saját súlyos edzés jól hangzik, az más kérdés, hogy egy 180 alatti lány 76 kilóval - arról ugyebár nem az "erő" ugrik be senkinek. Tehát először a fekvőtámasz, vagy épp a húzódzkodás sem biztos, hogy menni fog.


Viszont az is lehet, hogy elég erős vagy fizikailag a gyakorlatokhoz, csak a mozdulatsor nem idegződött be, és nem tudja hatékonyan, automatikusan végezni a tested a mozdulatsort. Nem tudod "jól" mozgatni az izmaidat... Ezen segít, ha gyakorlod a mozdulatsort, tehát tényleg próbálkozol a kötélen, hogy a karod-vállad-hátad izmai is dolgozzanak a kötélen, meg a lábad is magától találjon rá a kulcsra.

2016. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha fóliában van a súlyzó akkor is felfújt izom lesz?

A szabadsúlyos gyakorlatok viszont akkor is jobbak, ha 1-et se tudunk szabályosan megcsinálni?

Itt egyre több a fogy.atékos

2016. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Minden calisthenics gyakorlatnak van könnyített változata (és nehezített is) amit mindenki megtud csinálni, hogy majd ezeknek köszönhetően eljuthasson a szabályos gyakorlatokig.

De ennyi erővel fordítva is feltehetjük a kérdést, minek a súlyzós edzés ha nem bírja el azt? A válasz nyilván ugyanaz, kezdje könnyebb súlyokkal.

2016. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2016. okt. 28. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!