Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szilveszterig vajon összejön?

Szilveszterig vajon összejön?

Figyelt kérdés

Augusztustól fogyózom.80kg-ről indultam, most már 72 voltam amikor utoljára mértem magam.

Szerintetek szilveszterig mennyi a várható fogyás, ha ezután is mindent ugyanígy csinálok?


2016. okt. 28. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi jön össze szilveszterig?
2016. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még egy ennyi fogyás :P
2016. okt. 28. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy fogsz fogyni ugyanennyit, hisz a szervezet is megszokja, hogy ha állandóan ugyanazt csinálod, nem változtatsz rajta és semleges lesz számára!!


elméletben heti 1 kg a fogyás!

2016. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Neked nem fog összejönni.
2016. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Összejöhet, de így van. Változtass állandóan. Másnem a kajamennyiségen, ingadoztasd a ch-t. Mindig mozgass át minden testrészt, ez fontos.
2016. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A fogyás csak attól függ, hogy mennyivel több kalóriát égetsz el annál, amit megeszel, tehát ha eddig két hónap alatt tudtál 8 kilót fogyni, akkor a következő két hónapban is menni fog, csak arra figyelj, hogy 72 kilósan az ember szervezete kevesebb kalóriát éget el napotna ugyanakkora mennyiségű mozgás mellett, úgyhogy kicsivel kevesebbet kell enned, mint amikor 80 kilós voltál.
2016. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!