Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves, 160 cm és 54 kg vagyok. Szerintetek ez sok? Mert szerintem elég dagadt vagyok... a hasam nem kicsi és a combjaim is összeérnek. A barátnőim szerint nem vagyok kövér, de szerintem csak azért mondják, mert nem akarnak megsérteni... minden ismerősömnek szép, vékonyak, meg formásak a lábai, nekem meg vastagok és összeérnek. A hasamról meg inkább ne is beszéljünk... Mondjuk az osztályból én vagyok a legjobb futó, meg ha befeszítem a fenekem meg a combjaim akkor elég kemények, meg a hasamon is van izom, de közben meg olyan undorítóak...

2016. okt. 31. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Kezeltesd magad agyilag....
2016. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagy kover, max egy kis felesleg lehet rajtad, ami miatt nem erzed jol magad a borodben. Nehogy emiatt elkezdj fogyozni 13 evesen, max egy kicsit jobban oda kell figyelned arra, mit eszel es tobbet kell sportolnod.


Minimalizald az edesseg/udito/feldolgozott elelmiszerek bevitelet, ezzel maris normalizalod a dietadat.


Es ne foglalkozz azzal, hogy az ismeroseid hogy neznek ki. Biztos vagyok benne, hogy ok is talalnak magukon olyan testreszt, ami nem tetszik.

2016. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem vagy kövér. És megsúgok valamit: nekem is összeérnek a combjaim, hiába vagyok vékony és formás. Ez lehet genetika is. És amúgy a fiúk pont de lesz*ják hogy összeér-e. Nem ettől függ, hogy fogsz-e nekik kelleni.
2016. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Igen, dagadt vagy, egy vágni való sertés. Remélem kielégítő a válasz.
2016. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

NORMÁLIS nőnek összeér a lába bakker...


Akinek át lehet köpni a lábai közt az màr régen rossz. Koncentrációs tábor, piszkafa.

2016. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha az megnyugtat én is ilyen vagyok,de eszemben sincs tönkre tenni a fejlődő szervezetemet fogyózással meg diétával.

De ha nagyon zavar akkor ne egyél csokit meg egyéb ilyen dolgot és helyrejön

14/L

2016. nov. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dehogy vagy kövér...a mostani tizenévesek mind kövérnek látják magukat én is így voltam ezzel... ...Ilyenkor önbizalomhiány áll fenn probléma gyanánt...Tudod mit ezentúl mikor belenézel a tükörbe ne a hibádaidat keresd hanem mond azt hogy szép vagyok és kész ...ez nagyon jó kisugárzást ad és az emberek már nem a testsúlyodat fogják nézni amivel egyépként semmi baj nincs..ja és sportolj sokat és ne egyél rengeteg édességet és csipszeket és nagyon szép alakod lesz
2017. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!