Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégetés fogyás nélkül?

Zsírégetés fogyás nélkül?

Figyelt kérdés

52 kg vagyok 165 cm. Viszonylag mindenhol feszes a testem, kivéve a lábamon. Ott lapul némi zsír, alatta viszont izom is. Ettől nagyon vastag az összkép alul. A súlyomat meg szeretném tartani, és tovább izmosodni szeretnék, mert sportolok, így aminek fel kell jönni izomnak, az feljön. mivel tüntethetném el a combomról, vádlimról és a lábszáramról a felesleget, anélkül, hogy súlyt vesztenék/növelnék?

Sehol máshol nincs rajtam plusz, csakis ott. Leginkább főleg vádli és lábszár

18L



2016. nov. 1. 18:23
 1/9 A kérdező kommentje:
*tovabb izmosodni NEM szeretnek :)
2016. nov. 1. 18:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincsen!Neked ilyen a genetikád,ez van.A zsírtól diétával tudsz megszabadulni.Amúgy nekem is hasonlóak az adataim,nekem arányos a testem.Nem lehet,hogy csak te túlzod el?
2016. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szálkásítás és tömegelés tetszőleges sorrendben. Ha nem vagy kezdő, egyszerre nem fog menni.
2016. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem akarsz izmosodni. Akkor mégis mit akarsz? Vizesedni? Ha lemegy a zsír és marad a súlyod, akkor valaminek jönnie kell...
2016. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"*tovabb izmosodni NEM szeretnek :)"


Akkor mégis mi a sz*t akarsz?

2016. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem túlzom el sajnos, akkora vádliaim vannak, mint két ház. Ezért nem szeretnék izmosodni már ott. Így sem tudok magamnak egy normális csizmát venni, vagy nadrágot, mert annyira vastagok. Undorítóan nagyok, nem szeretném ezt fokozni.
2016. nov. 1. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szálkásítanál, akkor onnan is lemenne a maradék zsír és kapnál egy formás lábat.
2016. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm és ha hülyeséget írtam, azért pedig bocsánat, sajnos tévedek.
2016. nov. 1. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha izmos lenne a vádlid, az szép lenne és a pasik omlanának utánad...

Neked nemes egyszerűséggel testkép zavarod van, ami egy betegség.

2016. nov. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!