Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha tul sok A...

Mit csinaljak ha tul sok A vitamint ettem?

Figyelt kérdés
Ugy ertem egyertelmu a tunetek alapjan, rengeteg tojast, virslit, hust ettem honapok ota azt fogyasztom neha keverve massal, es ket hete hullik a hajam brutalisan es erzem hogy valami nem oke. Hogy oldjam meg? Ha most nem eszem az segit vagy mit csinaljak? Pluszba vitaminkent is szedtem..de tul sokat ettem ugy nez ki. Nagyon rossz...dok hete kb tojason elek es most megszivtam

2016. nov. 14. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem az A vitaminnal, hanem a hülye diétáddal van baj, szinte kizárt, hogy kajával túladagold
2016. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Hühű van ott baj rendesen :D Bioszról lógtál gondolom...
2016. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
annyi virslitől nem is csodálom. Ennyi szemetet...
2016. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én élek tojáson, te nem, ha sok virslit és húst is eszel. Nekem ilyenek nem férnek a tojásoktól.

Megnéztem, a legtojásosabb napjaimon ezzel beviszem a szükségesnek tartott mennyiség felét...

No nézzünk valami hústm, annyit, hogy az már nekem bitang sok fehérje, persze önmagában... Negyede.

Nem tudom, mennyit szedtél, de nekem nem úgy tűnik, hogy étellel könnyű lenne túladagolni, max. valami speckókkal.


De ha bajod van, orvoshoz fordulj, ne hozzánk.

2016. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vitaminból mennyi A-t szedtél be naponta? Szedsz hozzá D-vitamint és ásványi anyag kiegészítőt is? Ha nem, az gond lehet. Az A-vitamint természetes ételekből nagyon nehéz, ha nem lehetetlen túladagolni (virsliből, tojásból, húsból elég valószínűtlen), viszont szintetikus vitaminokból (amik többnyire természetes retinol helyett szintetikus formában tartalmazzák), más szükséges vitaminok nélkül már van esély rá.
2016. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!