Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak gyümölcsöt és zöldsége...

Ha csak gyümölcsöt és zöldséget eszem, mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés

150cm/80 kg vagyok.

Igen, hát sajnos. Többféle diétát próbáltam, viszont egyiket sem tudom nagyon tartani, de okokkal (amit nem szeretnék most kifejteni). Nem azért kérdezem tőletek, hogy majd jöjjennek a kioktató ,,Egyél mellé húst, rosszul eszel, egyél teljes kiőrlésű ezt-azt, és mozogj'' persze hogy úgy tervezem ezt, hogy mozognék is, szobabicikli+futás+napi 100 lábemelés. Így pl két hét alatt mennyit fogyok? Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. nov. 18. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig abban gondolkozol hogy 2 het! alatt mennyit fogysz, addig alapvetoen eselytelen vagy.


meg ket honap is keves ahhoz hogy be tudj allitani egy megfelelo etrendet es megtapasztald hogy a te szervezeted mire hogyan reagal.


Egy jol beallitott dietaval 2 het alatt 2 kilot fogysz.

2016. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriabevitel kérdése, de pont az esszenciális tápanyagok zömét hagyod ki. Nem cukrokkal kéne fogyni. Izmot fogsz veszteni, ha nincs elég fehérje.
2016. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tehát tisztában vagy azzal,hogy teljesen rossz amit te diéta néven csinálnál de azért kiírod ide a kérdést,miszerint "jó lenne-e ha..?"Tudod te mit kell fogyasztanod,le is írtad.

"Többféle diétát próbáltam, viszont egyiket sem tudom nagyon tartani, de okokkal (amit nem szeretnék most kifejteni)".Ha van valamilyen betegséged akkor az adott orvos tud infót adni,hogy hogyan is lehetne a fogyást kivitelezni.Ha egyszerűen gyenge vagy,nincsen semmi akaraterőd és ezért nem értél el eddig érdemleges változást akkor a fogyózás nem neked való,maradj ilyen amilyen most vagy..

2016. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ezt könnyebben és tovább tudnád tartani, mint az eddig kipróbált diétáidat?

Szerintem hetente 1x csinálj egy ilyen napot, a többi napon pedig egyél rendes mennyiségű fehérjét és zsírokat is mellette, és ne koplalj. Már ha egészséges szeretnél lenni, nem anorexiás/bulímiás.

Persze így is sanszos, hogy rosszul leszel a hirtelen ch csökkentéstől, de pár nap alatt elmúlik.

2016. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad már?


[link]

2016. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lesz durva a ch csökkenés, a zöldségben és főleg a gyümölcsben viszonylag sok van (inkább kalóriára nézve, hisz frissen nagyon vizesek :)). Persze nem tudom, mennyit enne s milyen érzékeny. Van, akinek napi 80 gramm ch még bőséges és semmi gond, csak ketózisban fajulnak el a dolgok, ha nem szokta meg. De a hirtelen váltásokkal nem árt vigyázni, ez tény. Ráadásul ch ide vagy oda, fogyni vágyó zöldség- és gyümölcsevők hajlamosak koplalós kalóriaszintre vinni amúgyis kegyetlenül egyoldalú, egészségtelen táplálkozásukat...
2016. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem érdemes csak zöldséget és gyümölcsöt enni,mert az a szervezetednek nem elég, én csökkentettem az adagjaimat, nem eszem semmilyen édességet maximum 85%os étcsokoládét, és megpróbálok hat után már nem enni. Napi 1-2 órát próbálj meg edzeni, ne erőltesd túl magad az elején. Nézd meg Blogilates videóit,kemények és hatásosak! Sok sikert,menni fog!:)
2016. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbàld ki a Reg-Enort ha fogyni szeretnél, és közben szalonnàt enni,kolbàszt,hurkàt,kenyeret.
2016. nov. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!