Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon felek. Hogy csinaljam?

Nagyon felek. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
170cm vagyok es 65 kg. 52re le akarok fogyni.most van mellem.attol parazok ha lefogyok nem lesz es ettol parazok.nem akarok kis mellet.szerintetek?

2016. nov. 22. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz fogyni belole, sajnos nem tudod befolyasolni.
2016. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy mit akarsz jobban.
2016. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
52-re le akarsz menni, akkr ekkora testmagassàghoz biztos hogy lemegy a melledből is.
2016. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
55-58kg lenne ideális a magasságodhoz, életkorodhoz. Úgy még talán marad is valami a melledből+nem leszel anorexiás diétázól tinipxcsa.
2016. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy kisebb lesz, az hogy te mit tartasz kicsinek szubjektív.
2016. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező én pont ilyen magas vagyok és ennyi súllyal kezdtem anno az életmódváltást..

Volt hogy lementem 58-60 kgra, most 65 kg körül vagyok, ezt tartom aránylag.

Hát a 90 Cből lettem 85B (se) mellügyileg

Amúgy honnan jött ez az 52 kg? Nagyon kevés!

Mikor nagyon éheztettem magam akkor se birtam 57 alá menni..persze nem vagyunk egyformák

2016. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kevésnek tűnik az 52, bár ki tudja?


Nem tudhatjuk, megy-e le a melledből, bár esélyes. Sokaknál csökken a kosárméret, van, akinek nem változik, van, akinek nő (ez az, amikor kb. egyáltalán nem megy le a mellből, mivel a kosárméret relatíve van megadva. Ez genetika, de ha túlzottan lefogy az ember, akkor hiába a genetika, menni fog a mellből is, akár mind, ha elég csontosra fogy a delikvens).

2016. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!