Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kerhetnek segitseget? (Tobbi...

Kerhetnek segitseget? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Belekezdtem a fogyokuraba. 83 kg vagyok,170 cm es 15 eves. Mennyi kaloriara lenne szuksegem? Mit es mennyit egyek egy nap? Koszonom a valaszokat!

2016. dec. 10. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Kb. 1750 kcal +/-100, attól függ mennyire vagy türelmes és/vagy idegbeteg diéta alatt. Annyit egyél, hogy ne lépd túl naponta az adott kcalt, aztegyél amit akarsz és belefér a keretbe. Ha 3 hét alatt nem fogysz csökkentsd a kcalt 100-zal, majd iteráld az eljárást amíg be nem áll az ideális, heti fél kg fogyás.

Ha elérted a tervezett súlyt hetente emeld 100 kcallal, amíg be nem áll a súlytartás.

Et voilá.

2016. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. dec. 10. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kalóriabázist. Sokan leszólják de én fogytam vele 10 kilót. Egyszerű használni és ha minden nap használod látni fogod az eredményeidet stb
2016. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!