Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma ettem reggelire 1 pohar...

Ha ma ettem reggelire 1 pohar sissy natur joghurtot müzlivel (olyan 40 g körüli) teljes kiörlésü zabpehlyhes müzlit (kb 20g Master Museli) Ebedre 1 tányér hus leves?

Figyelt kérdés

Kacsa máj (kb 25g)

1 kis tányer durom tejfolos teszta (12%-os tejfol) pár kocka szalonnával

2 szelet habos turos süti

14 fele

1 szelet habos turos suti

Ez nagyon sok,ettől hízni fogok?


2016. dec. 11. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez rettenetesen sok, kb. 2 hét múlva ocsmány zsírdisznó leszel.
2016. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könyörgök, miért gondolod, hogy tudunk erre bármit írni anélkül, hogy tudnánk, fiú vagy lány vagy, hány kiló, fogyni akarsz vagy hízni, mit szoktál enni amúgy és mennyit és hogy mennyire vagy aktív (sport, munka stb.)???
2016. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, de jó lenne zöldséget is enned.
2016. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16 eves vagyok 162 cm.Lány vagyok

Szinte napi(vagy heti 5x)2 óra intenziv cardio

Altalaban csak levest gyümolcsoket,natur hús parolt zoldseggel(ezt minden hetvegen) meg durum teszta es kb ezek amiket enni szoktam. Meg gabona pehylhet vagy teljes kiorlesu zablehylet natur joghurttalEs csak vizet vagy citrmos vizet iszom (en keszitem citromból)

2016. dec. 13. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:

De miért nem eszel normálisan?


Mármint a kérdésedben megfogalmazott mindent össze-vissza az egyik véglet, a kommentedben leírtak meg a másik, koplalós véglet.


A koplalás legfőbb jellemzője, hogy hosszú távon tarthatatlan, mint azt a fenti kérdés is mutatja. Ha súlycsökkentés vagy súlytartás a cél, akkor egy kiegyensúlyozott étrend a jó megoldás, és akkor nem kell azon agyalnod, hogy az összevissza felzabált sz.roktól hízol-e. (Elárulom, egy nap alatt sem hízni, sem fogyni nem lehet, ergo kikakilod a cuccot és viszlát... már ha nulla rostfogyasztás mellett sikerül a bélrendszerednek eljuttatni ezt a rengeteg keményítőt, cukrot és fehérjét a végbeledig.)


Mellesleg ha összeadnánk, még lehet, hogy a fenti kérdésben leírtakkal is deficitben lennél, ergo még fogyhatnál is. Minthogy viszont sem mennyiségek (nem, a "szelet" az nem mennyiség bakker) sem kalóriaértékek nincsenek, és azt sem tudjuk, mennyi a normális kalóriafogyasztásod egy nap, sokat nem lehet továbbra sem tudni.


Mindenesetre a fejedben elég nagy baj van, teljesen egyértelmű, hogy sem a saját testedhez, sem az étkezéshez nincs egészséges viszonyod. És ezt jó lenne rendbe tenni.

2016. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"natur hús parolt zoldseggel(ezt minden hetvegen)" - ezt minden nap kellene enned, lehetőleg nem egyfélét mindig. Plusz nyers zöldség, gyümölcs, tojás...
2016. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!