Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kicsit hízni szeretnék,...

Egy kicsit hízni szeretnék, tudnátok ajánlani olyan étrendeket amik segíthetnek nekem ebbe?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 55KG, Sportolok.

Szeretnék egy kicsit hizni mert kicsit vékony a karom meg kicsit sovány is vagyok, és egy kicsit meghiznák, ez nálam alapból nehezen megy mert akármilyen ételt eszek nem hízok egy fél kilót sem, de hátha tudtok valami olyan étrendet ami segíthet nekem. Tudom nem megy ez egyik napról a másikra, de gondolom ha betartom az étrendet akkor egész hamar el tudnák hatás érni vele. értelmes válaszokat ...köszi. :)



2016. dec. 14. 20:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hasznos választ.

Szerintem ha valaki irna egy hasznos étrendet eszt a válogatást félre tenném, ha valamit azok közül nem ennék meg akkor még erőből is de meg enném, rá szánnám magamat, de most megy nagyba a zsiroskenyér evés :D

2016. dec. 15. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!