Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam hogy szép...

Hogy csináljam hogy szép legyen a bőröm?

Figyelt kérdés

9. osztályos lány vagyok 164-165 cm es 94 kg. Kiskorom óta jönnek fel rám a kilók. De az utóbbi 4 èvben 30 kilót szedtem fel. Több problèmám is van már pl. gyakran fáj a tèrdem,ropog a gerincem es ..egeszsègugyi problèmam is volt/van. Szóval elegem van. Leakarok fogyni. Tudom,hogy mozgás ès ètrend változtatás.

Sok oldalon olvastam már ,hogy ha heti 0.5-1 kg fogy az ember akkor szèp lesz a bőre.

Hogy tudnám úgy csinálni hogy hetente csak 1 kiló menjen le??

2 ève nyáron 4 nap alatt ment le 1 kiló.

Ez nagy baj ha nem akarom,hogy lógjon a bőröm?

Szóval ez az első kèrdèsem,hogy akkor ezt hogy kène csinálnom?

A kaja az nagy valószínűsèggel úgy lesz,hogy a szüleim update kajákat fognak nekem rendelni..legalabb is ebedet biztos. Naponta innèk 1,5-2 liter vizet.

Ès hetente 3-4 szer 30 perces kardió,2-szer meg valami erősítő edzès itthon.

Meg minden reggel ès este hasprès,lábemelès. A hasprèsről olvastam hogy összehúzza a kèt hasizmot ha az eltávolodott volna egymástól.

Ez igy hatasos lesz szerintetek?

A nagy szenhidrat tartalmu eteleket pl csoki,kenyer,teszta kerulom.

2017. Szeptemberig szeretnèm leadni azt a 30 kg-ot.

Szerintetek ha ezeket betartom meg amit ajanlatok akkor szep lesz a borom?

(A meleg-hideg vizes vtusolas? :/)

Eloree is koszonom a válaszokat.



2016. dec. 15. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, a te bőröd rugalmas, nem fog lógni. A szüleiddel és az orvossal megbeszélt diétát csináld.
2016. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy 94 kiló vagy 4 nap alatt 1 kiló az elején még nem sok. Az csak a víz és salakanyag. Ahogy egyre jobban fogysz le majd belassul
2016. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, hogy ilyen stílusban majd 1 kilónál több megy le? Az komoly deficitet igényel ám, nem akárki tud ilyen gyorsan fogyni. Ha nem koplalsz s ennyit mozogsz, nem fogsz túl gyorsan fogyni.

Az, hogy 4 nap alatt mennyit fogytál anno, nem tudhatod. Nekem néha 1-2 nap alatt lemegy 2 kiló, deficit nélkül, tehát csupa víz és salakanyag... Sokaknak az első héten lemegy akár 5 kiló, ez se zsír. Az első hét fogyási tempójával ne foglalkozz.

2016. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat


Szünetben neki állok. Nagyon fèltem hogy lógni fog a bőröm,de ívy megnyugodtam. :)

2016. dec. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!