Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Banán diétáról vélemények?...

Banán diétáról vélemények? (Csak olyan aki probálta is)

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy csak banánt banánnal nem a reggelizőset. Tudom hogy a banánban sok a vitamin de rengeteg a szénhidrát. Ha mondjuk naponta eszek 3-4 banán és mellette sportolok lefogyhatok?
2016. dec. 28. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de visszahízol. Ami a banánban nincs, abból hiánybetegséget szedsz össze, így romlik az egészséged. Nem bírod sokáig, és mikor visszatérsz a normál étrendhez, hízni fogsz. Nem ajánlom. Próbáltam ezt is, meg még pár szörnyűséget, mielőtt megjött az eszem.
2016. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez koplalós kalóriamennyiség (kb. 360 kcal). Legalább 4x ennyi kellene.

2. Nagyon egyoldalú, semmi fehérje, semmi zsír, vitaminokból, nyomelemekből és ásványi anyagokból sem tartalmaz mindent, ami kell, főleg nem ebben a mennyiségben.

3. Nem fogod bírni, de ha elég kitartóan csinálod, jön a falásroham, az anorexia, hiánybetegségek... Kell ez neked?

2016. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy bevidd a (nem megfelelő aminosav profilú) fehérjét, bőven túl kell enned magad kalóriából (nekem kéne hozzá vagy 7 kiló banán), ami főleg szénhidrát... Hacsak nem vagy igen aktív, de akkor bizonyára nincs gondod a fogyással.


A szénhidráttal még nincs baj, az összetétellel van.

S egyetlen étel nincs, amiben minden meglenne, ami kell.


Nem kell megpróbálnom ahhoz, hogy tudjam, durva izombontás s különféle hiánybetegségek várnak az emberre 2-3000 kcal banán bevitele mellett is, nemhogy még kevesebbel.

A túl sok kálium sem jó.


Ha már egyszerű akarsz lenni, egyél csak tojást, az sem lesz jó, csak jobb, ami a szervezeted igényeit illeti.


De ha pl. 1 kilót kell fogynod, akkor működhet a banán és a semmi is, mert az rövid ideig tart. De szerintem jobb, ha nem akarsz kevés izmot sem veszteni és kicsit rosszul lenni.


Ha többet kell fogynod, az hosszabb távú dolog és ne koplalj némi cukorral hosszan. Röviden se.

2016. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a kérdésért, de ha mostanáig nem volt önuralmad az étkezés terén és elhíztál, akkor mégis miből gondolod, hogy képes leszel napi 3-4 banánon kívül semmi mást nem enni? Hát arra nem voltál képes idáig, hogy ne nasizz, és hogy köretként salátát egyél... pedig ennyi változtatás is bőven jó eredményt hozott volna. Most meg koplalni akarsz. Nem értelek.
2016. dec. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző, osztom az értetlenségedet. Bár a kérdezőről mit sem tudunk, lehet, hogy 40 kilós és mindig keveset eszik...

De amikor 95 kilós alacsony lányok jönnek, akik biztos nem a semmitől híztak el, hogy na most majd ők koplalnak... Egyrészt irreális, másrészt butaság, harmadrészt igen hatásvadász kontrasztimádók...

Normálisan nem lehetne enni? Fel kell találni valami új, vad agymenést? Vagy követni egy régi, de rossz agymenést?


Az ilyen extrém dolgokat úgy sem lehet sokáig csinálni, de erről már írtam korábban.

2016. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szóval a banán nagyon finom,élvezetes és nagyon le lehet fogyni vele
2017. jan. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!