Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 10 nap alatt...

Lehetséges, hogy 10 nap alatt 5-6 kg-t híztam, vagy a mérleg rossz? 15/L

Figyelt kérdés

Régebben lefogytam 46 kg-ra (168 cm-hez), azóta annyit ettem, amivel megtarthatom ezt a súlyt

Viszont most decemberben engedélyeztem magamnak 10 napot, a,ókor azt és annyit eszek, amennyit akarok, mert vannak olyan ételek (pl nutella, chips, sütemények), amit egyébként nem nagyon ehetek, és már nagyon kívántam őket

Decemberben ezen kívül még 3 zabálós napot tartottam, ezek után nem mértem magam, de nem vettem észre hízást így ránézésre

Ma reggel viszont ráálltam a mérlegre, 52,6 kg

Tényleg ennyi idő alatt híztam kb 6 kg-ot, vagy lehet, hogy rossz a mérleg?

Mivel tegnap még zabáltam, lehet, hogy ebből valamennyi kaja?

Kb mennyi idő lesz visszafogynom a régi súlyomra? Szerintetek nagyon kövér lettem?



2017. jan. 1. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol max 2-3 kg a zsir, a tobbi a sok etel utani "salakanyag". Egy nehany napos lebojt esetleg, utana pedig egy lazabb dieta?
2017. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Most megnyugodtam kicsit, tiszta ideg vagyok már reggel óta, főleg, hogy én sem látom magamon azt a 6 kg-ot, voltam már 52 régebben is, és nem így néztem ki :/

2017. jan. 1. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
168 centihez a 46 kg betegesen kevés, ez semmiképpen ne legyen cél. Ha 10 nap alatt felszedtél 5-6 kilót, az biztosan nem valódi hízás.
2017. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdésben az amikor akart lenni, mielőtt valaki belekötne
2017. jan. 1. 14:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Betegesen kevés... Kinek mi, én így érzem jól magam
2017. jan. 1. 14:13
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Kórosan sovány vagy, ez a szervezetednek nem jó. A kis buta liba egódnak lehet, hogy tetszik amit látsz a tükörben, de a vérképed stb biztos nincs rendben. Voltam én is anorexiás, 176cm és 42kg, és nagyon "büszke" voltam magamra hogy le tudtam fogyni, tetszettem magamnak... Biztos rohadt egészséges voltam, nem? Nem, szépen mentem a kórházba, és 3 hónapig ott is kellett maradnom. Visszatekintve azt gondolom, nem érte meg a sok veszekedést a szüleimmel...

De a te életed, úgy teszed tönkre ahogy akarod.

2017. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A te BMI-d 13,5 volt, az enyém (hízás előtt) 16,2 körül

Van egy kis különbség :)

2017. jan. 1. 16:18
 8/11 anonim válasza:
Hogy sikerült lefogynod? Segítenél?
2017. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

MyFitnessPal-ben számoltam a kalóriákat (napi 1200), makrókat

Egyébként ne akarj ennyire lefogyni

Nem tudom, minek köszönhetően, de ma beláttam, hogy szebb vagyok így, és soha többet nem megyek 50 kg alá :)

2017. jan. 1. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:
A szervezeted végre lehetőséget kapott arra, hogy korrigálja a kórosan alacsony testsúlyodat. 52 kg pont jó lenne, főleg, hogy nem is látsz magadon hízást. Örülök, hogy te is rájöttél.
2017. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!