Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kayla Itsines BBG program...

Kayla Itsines BBG program vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék belefogni, de mivel ugye fizetős az app és az egy hét ingyenes próbal előtt kíváncsi lennék mások véleményére, mert amilyen képeket fent láttam, az nagyon tetszett.

Milyen felszerelés kell az edzésekhez és az ételek mennyire bonyolultak? Nincs sajnos sok időm főzni


2017. jan. 2. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Van magyar BBG csoport a facebookon, nagyon kedves mindenki és ott rögzített bejegyzésben megtalálod PDF formátumban a tornát. Én kinyomtattam, és úgy csinálom. Nem fizetek az APP-ért, amúgy szerintem hatásos. Ja, és én nem Kayla étrendjét követem és a csoportban se sokan.
2017. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtalaltam a tornat, de arra gondpltam hogyha fizetoson hasznalom, ott talan jobban beosztja minden napra, mint en magamtol
2017. jan. 2. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaa mondjuk biztos nagyobb úgy a motivacio, tudvan hogy fizetsz is erte.:)
2017. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, régi kérdés. Szóval ebbe a csoportba bárki bepofátlankodhat és ingyen letöltheti a tornát? :)
2017. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!