Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól ettem ma? (Többi lent)

Jól ettem ma? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Reggeli: zabkása (2 kanál púpos zabpehely, tej, egy fél banán, kis fahéj)

Tízórai: gyümi sali (a banán másik fele és egy mandarin)

Ebéd: 100g főtt barna rizs, egy natúr csirkemell

Ucsonna: gyümisali (fél banán, egy mandarin)

Vacsora: két szelet tk kenyér között egy natúr csirkemell


Még nem uzsonnáztam és nem is vacsoráztam de ezeket fogom enni. Jók ezek szerintetek? Most kezdtem ez a 2.nap. 16 kilót akarok majd fogyni.

172cm/66kg lány vagyok.



2017. jan. 2. 14:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez így együtt 800kcl
2017. jan. 2. 14:41
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
ez nagyon kevés. naponta minimum 1300 kalóriát vigyél be a szervezetedbe. De a kaják amúgy jók, talán a banán helyet mást ehetnél. Ehhez a magassághoz meg nem kell fogynod 16 kilót. 172 centihez akarsz lenni 50 kiló? ez hülyeség.
2017. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, az pont jó. És tudom h kevés akalória de nem tudom mit ehetnék még, már ígyis telezabáltam magam.
2017. jan. 2. 16:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Például zöldségeket, az még nagyon hiányzik. Ne csak salátákra gondolj, lehet nyers, párolt, sült, püré, zöld turmix, bármi, amit szívesen megeszel. Másfél (miért nem 2?) banán és 2 mandarin még kevés a megfelelő vitaminbevitelhez.
2017. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A zöldség valóban kevés...

A banánnal semmi baj, sőt a féllel sem. Én képes vagyok 10g banánt enni, magánügy.


800 kcal durva koplalás, egyél még. Nem tudom, mit, a te diétád, ízlésed, szervezeted s millió opció van.

Mondjuk a zsír túl kevésnek tűnik....

Ha tudnám a makróidat, okosabb lennék, de ha megvan a szükséges zsír és fehérje, akkor válassz, mit eszel, de több kalória kell.

2017. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyél még 2marék diófélét(mogyoró, mandula, bármilysn olajos mag, ami van otthon vagy joghurtot és beleteheted a fél banánt, esetleg süss bármit olívaolajon. A zsir nekem is kevésnek tűnik.
2017. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
172 centihez 50 kiló 16.9-es BMI-t ad, ami sovány.
2017. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Huuu tenyleg, pont van itthon dio!! Köszönöm a válaszokat!! Mindenkinek ment a kéz. Utolsónak: nekem ez tetszik.
2017. jan. 2. 18:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj és még azt akartam, hogy zöldséget sose ettem és soha nemis fogok enni mert egyszerűen utálom, rosszul vagyok tőle.
2017. jan. 2. 18:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát te aztán nagyon értelmes ember vagy! De lehet, hogy velem van a baj, hiszen ki ne szeretne kórosan sovány, anorexiás lenni? Az biztos nagyon szexi és egészséges, hajrá!
2017. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!