Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi ezen videóján elgondolko...

Norbi ezen videóján elgondolkodtam, szerintetek?

Figyelt kérdés

Van ez a videója:

[link]

Itt azt mondja, hogy akkor lehet fogyni, ha nem vacsorázol, és helyette lehet inni update 1 shake-t, és nem is leszünk éhesek.

Nos én eddig nem foglalkoztam ilyenekkel, most viszont szeretnék fogyni. Elkezdtem futni, de nem este, hanem 2-3 naponta, olyan 4km-eket.

Ha veszek ilyen shake-et és esténként bedobok annyit amennyit mond, akkor jól járok? Valóban nem kívánom a vascsorát, és nem fogok ettől hízni?



2017. jan. 3. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Norbitól semmit se vegyél.
2017. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért is?
2017. jan. 3. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő terméke, az ő célja, hogy eladja, mondhatja azt is akár, hogy megiszol egyet és 20 kilót fogysz. Persze ettől függetlenül még beválhat, nem tudom, nem próbáltam, de nyilván népszerűsíteni szeretné a saját termékét.
2017. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeség, akinek kell vacsorázni, annak kell, s éhezni fog nélküle. A shake amúgy pont a vacsora, így nem igaz, hogy nem vacsorázik az ember, csak keveset s ez nem mindenkinek passzol. Én nem vagyok éhes, ha kihagyom a vacsorát, de a shake-től kaparnám a falat, az tuti. Évekig figyeltem magam s kísérleteztem, NEM tudok kis étkezést tartani, pokoli éhes leszek tőle. Kivéve, ha nincs inzulinválasza, de azt kalóriabevitel mellett kizárólag tiszta zsírból lehet megoldani s azt még én sem csinálom :)

Biztos van, akinek bejön. Sokunknak pedig nem. De miért is kellene valaki módszerét alkalmazni, amikor sokkal kényelmesebb, egészségesebb, élvezetesebb, olcsóbb, személyre szabottabb módszerünk is lehet?

2017. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a shake 200-300kalória lehet. Annyi kalóriából valami egészségesebbet, laktatóbbat is ki lehet hozni.
2017. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kedves kérdező, én nem szeretném leszólni az update1 termékeket, becsülöm Rékát, mert egy motiváló egyén, viszont a termékeiket, amit piacra bocsájtanak Norbival, nem ajánlom.


Az Update1 élelmiszerek sok szóját tartalmaznak, ami rákkeltő. Ez nem mese, vagy elhiszed, vagy nem.


Nos, a shake nemcsak arra jó, hogy nem főzőcskézel, hanem emellett a szükséges tápanyagokat is bejuttatod a szervezetedbe. Ha leküldöd a cuccot, bizony az is vacsora!:) Az már viszont nem úgy működik, hogy „bedobsz amennyit mond”. Persze csinálhatod úgy is…

Viszont minden embernek más a makronutriens szükséglete, a shake-ek és fehérjeturmixok mennyiségét az dönti el, mennyire vagy izmos, mennyire szeretnél izmosabb lenni, fogyni akarsz -e stb, tehát ezt érdemes kiszámolgatnod.


Az, hogy nem kívánod a vacsorát és nem eszel megint csak nem így működik, hogy akkor fogysz. (Fogysz, csak nem mindegy miből...) Persze, így shake-kel korrekt. Naponta ötször kell minimum étkezni, ebben a vacsora is benne van. Ha jó minőségű táplálékkiegészítőt szeretnél, és rááldozod a pénzed, tényleg úgy, hogy komolyan gondolod a fogyást, akkor ajánlom figyelmedbe a BiotechUSA termékeit.


De, ami fontos megint csak, csakis akkor nyúlj táplálékkiegészítőhöz, ha rendben van az étrended, mozogsz rendszeresen, és erősítesz is rá! A fogyókúra képlet egyszerű: diéta+aerob edzés+ súlyzós edzés. Az úgy nem megy, hogy mozogsz, de az étkezési rutinod szemét kajákból áll, ezért futsz, mert azt hiszed lefogysz tőle, és közben izomból megy minden, mellé azonban venni szeretnél NorbiUpdat1 shaket, mert a palinak van marketingérzéke. Egyél normális ételt, fuss, mert az zsírt éget (ha rendes kaját eszel), de mivel izomból is megy úgyis kevés, ezért vegyél fehérjét, pl a Biotechből ami normális, és meglásd, minden oké lesz. :)


Sok sikert! :)

2017. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi van abban a shake-ben, kíváncsi lennék az összetevőkre. Az update termékeket én azért nem fogyasztanám, mert ch csökkentés ide vagy oda, tele vannak káros vagy legalábbis gyanús adalékanyagokkal, szójával.

Szerintem Norbi és családja sem ezeket fogyasztja, ha van egy kis eszük, bár ki tudja... :)

Elolvastam Norbi könyvét, az alapelgondolásai jók (bár egyáltalán nem újak, eredetiek), de elég egyszerű ezeket az alapelveket úgy követni, hogy az ember megveszi az alapanyagokat és elkészíti a saját ételeit. Turmixokat se nehéz készíteni, egészséges alapanyagokból, ha valakinek ez tetszik. Én reggel szoktam inni a saját turmixomat, mert képtelen lennék szilárd étkezéssel kezdeni a napomat. Elég laktató, egész nap el tudnék lenni rajta, de a többi étkezésem más, jó dolog a változatosság.

2017. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
CherylBlack, szerintem olvass utána. Nem kell napi többször enni, legalábbis nem mindenkinek jó az. A szervezetnek az összbevitel számít, egyénszinten pedig változó. Nekem pl. a napi 1-2 étkezés az ideális és megvalósítható (2 esetén nagyon közel kell lenniük egymáshoz), más nem, persze a többségnek 3 étkezés kell, egyeseknek pedig a sok kicsi jön be. Van, aki 12 óránként eszik. Nincs jó és rossz megoldás.
2017. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nem akarok kötekedni, de fogok, ne haragudj. :)

Tévedsz, nem csak az összbevitel számít, ennyi erővel simán lehetne egyetlen egyszer is enni. 12 óránként? :O Na ne nevettess. Megnézem, hogy az hogy néz ki! Egyetlen egyszer eszel, jól bezabálsz, de még ha kétszer is egy nap, akkor is csak akkor nem leszel éhes, ha eleget eszel hozzá. De most maradjunk az egy étkezésnél egy nap, hm.. Beeszel, nem is tudsz annyiféle tápanyagot bevinni, ami kell. Ha mégis, akkor abból szép kis étkezés lesz mondhatom.

Azt mondod, van akinek jó 1-2x enni, de nézzük csak. Nem azért jó neki, mert ténylegesen jó a szervezetének, hanem mert így van hozzászokva. Szóval, vegyük például, ha valaki megeszik mondjuk egyszer-kétszeri evésbe összesen 1500 kalóriát(mert ugye fogyni szeretne, csökkenteni kell a kcalt. ). Lelassul az anyagcseréje, de még ha elég vizet is iszik, hogy ez ne következzen be, valamennyit akkoris lassul az anyagcseréje. Amikor szénhidrátot eszik valaki, és a szervezetbe bejut a glükóz, vagyis a cukor, akkor a hasnyálmirigy inzulint kezd termelni, megemelkedik a vércukor ugyebár. Ha egyszer eszel, még ha fulljó lassú felszívódású kaját is, nem fog annyi ideig kitartani a vércukrod, hogy ideális legyen. Az osztott étkezés nem hülyeség, azért jó, mert szinten tartja a vércukrodat. Minél kevesebb inzulin termelődik, annál kevesebb zsír rakódik le. Tehát ha hirtelen eszel sokat,(kétlem, hogy keveset ennél ha egy nap 1x-2x étkezel) megugrik a vércukrod és baszhatod.

Oké elismerem. Van akinél tényleg beválhat ez a módszer, amit te mondasz. De az csak azokra vonatkozik, akiknek baromi jó a genetikája! :)


üdv.

2017. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Shake ben nincs szenhidrat es sok feherje van benne..ennyi..este meg ugy nagyjabol aki egeszsegesen eszik meg fogyni akar az nem eszik sok ch t..Norbiek is csak egy sima ch csokkentett eletmodot javasolnak..az hogy ebben a videoban miket mond az csak a termek marketingje..eleve sajat magat kopi szembe azzal hogy o is nem egyszer elmondta hogy heti 1kg az egeszseges..ami felette megy le az koplalas..itt meg -3 kg rol beszel..persze a sok tudatlan haziasszonynak ennyi eleg..ok csak azt latjak hogy ezt kell inni es fogynak tole..Norbiek elhivatottsaga a sport irant lenyugozo de uzletemberkent az o celja is az hogy a termekeit eladja..szoval igy kell helyen kezelni ezeket a videokat
2017. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!