Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsit le szeretnék adni,...

Kicsit le szeretnék adni, hogyan csináljam suli mellett? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

16 vagyok és elhatároztam, hogy fogyni szeretnék egy kicsit. Fontos, hogy nem gyorsan szeretném, szóval nem az lenne, hogy 3 hónap alatt adjak le 30 kilót, hanem csak kényelmesen. Suli mellett nem igazán van időm semmire, de persze otthon is csinálok kis testmozgást (tánc, nyújtások, szobabicikli). Nem szoktam sokat enni, mostanában megpróbálok egyre egészségesebben enni, sosem ittam-ettem ilyen cukros, mekis szarokat, nem is szeretem.

A kérdésem szóval az, hogy mit kéne tennem, hogy lefogyjak? Cél a 10-15 kiló, időkorlát nem igazán van. Nekem tökéletes, ha 1 hónap alatt leadok 1-2 kilót.

A válaszokat előre is köszi :)


2017. jan. 5. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A kaja a legfontosabb :) Mit eszel 1 nap?
2017. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tekerj minden nap fél órát a biciklin és igyál sok vizet.
2017. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészséges étkezés, kalóriát meg kell saccolni és fehérjedúsan étkezni. Mellette szálkásító edzéseket ajánlanék, saját edzéstervvel. súlyzós edzéssel, futással és biciklizéssel és egyéb tornagyarkolatokkal. Volt sok ilyen kérdés nézz szét kicsit.
2017. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!