Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 2 hónap alatt 5...

Szeretnék 2 hónap alatt 5 kg-ot leadni, de ebben az esetben hogyan?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, reggel 8tól este 8ig egyetemen vagyok, utána hazajövök, és semmire nincs szinte időm. Az egyetemen is idő hiányában épphogy bekapunk valami egészségtelen kaját majd esünk be a másik kurzusra.

Hogy csináljam, hogy lemenjen vagy 5 kg 2 hónap alatt?

L


2017. jan. 7. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha hazaértél, minimum egy óra intenzív mozgás.

És nyugodtan készíthetsz másnapra kaját magadnak, hidd el, mi is 8-kor vagy később esünk haza melóból, mégis csinálunk vacsit, meg csomagolunk másnapra. Megszokás kérdése, ha beépül a rutinba, nem lesz bonyolult vagy hosszadalmas. Hazafelé beugrasz a boltba és veszel alapanyagot.


Reggelizz otthon. Rakj dobozba pucolt zöldségeket, esetleg vigyél hozzá csicseriborsókrémet "mártogatósnak". Sokféle ízesítésben kapni, szuper kaja. Délutánra dobj be pár kemény tojást (bőven eláll hűtés nélkül is pár órát) esetleg csirkehúst, sovány sonkát, sajtot, cottage cheeset vagy bármit (én vegetáriánus vagyok, ezért nincsenek annyira húsos tippjeim - de senkinek nem tesz rosszat, ha csinál pár húsmentes étkezést vagy akár napot), akár teljes kiőrlésű kenyérrel, rizskenyérrel stb. Ehhez vihetsz mustárt, uborkát stb. Mindemellé bedobsz egy kis adag natúr olajos magvat, és már kész is három étkezés, este eszel valami könnyű vacsit, és ennyi.

2017. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!