Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? 163cm vagyok és 53-54kg.

Figyelt kérdés

a combom is összeér és egy kis hasam is van,de nem vészes.

viszont nem igazán érzem jól magam a bőrömben.

fogyni is szeretnék mondjuk kb 50kg-ra, de nem igazán megy.

ha megeszek egy sor csokit vagy eszek vmi olajos zsírosat már az meglátszik rajtam.

tudnátok vmijen tanácsot adni ? előre is megköszönöm!!



2017. jan. 10. 20:03
 1/10 anonim válasza:
100%
Simán jó vagy. :)
2017. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pont ideális.

Semmi gond azzal, hogy összeér a combod, ez genetika és nem a vékonyságtól függ. Van aki ducibb és mégsem ér neki össze, van aki vékony és mégis összeér. Sokszor azoknak nem ér össze, akiknek O vagy X lába van :) Gondolom, azt nem szeretnél :D

Biztosan nem látszik meg rajtad, ha megeszel egy sor csokit. Ezt csak beképzeled. Ne legyenek ilyen beteges gondolataid az evéssel kapcsolatban.

2017. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2017. jan. 10. 20:23
 4/10 A kérdező kommentje:
amúgy 13/L vagyok
2017. jan. 10. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Annyira tökèletes a súlyod a magasságodhoz viszonyítva, hogy azt te nem is tudod:)

Èn 50vagyok, ès nagyon szeretnek annyi lenni, mint te vagy. A magasságom nekem is ennyi. De èn vèkonynak èrzem magam így.

Ne akarj lefogyni!!!:)

2017. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod teljesen jó. A combod azért érhet össze, mert keskeny a csípőd, de ez még változhat, ahogy nőiesedsz, főleg, ha nem kezdesz valamilyen értelmetlen fogyókúrába.

Ha egy sor csokit vagy olajos ételt eszel, meglátszik rajtad? Hogyan? Maszatos lesz a szád, vagy kijön két pattanás? :)

2017. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A súlyod tökéletes.

Nem csoda, hogy a szervezeted nem akarja engedni, hogy fogyj, pont ideális súlyban vagy. Ráadásul 13 évesen nagyon nem kéne fogyóznod.


Próbáld a nasikat mértékkel enni a cukros üdítőket kihagyni, esetleg helyettesíteni friss gyümölccsel, zöldséggel, de amúgy semmilyen korlátozás nem kell. (Ez pedig hosszú távon nemcsak az alakodnak, de az egészségednek, fogaidnak stb. is jó.)


És azt se feledd, hogy kamasz vagy, ilyenkor hol nyúlik az ember, hol kicsit felszed, ez teljesen természetes a növekedés során.


No meg nőként a menstruációs ciklussal is változik az alak és a súly, mensi előtti napokban akár 2-3 kilóval is többet mér az ember, és centiben is vvastagabb lehet, mint utána, mert ilyenkor nő a szervezet vízvisszatartása.

2017. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ekkorák a méreteim és elégedett vagyok az alakommal. Szerintem kerüld a zsíros, cukros ételeket, ha hajlamos vagy hízásra. Amúgy is egészségtelenek. Az combjaid nem baj ha összeérnek. :) Ez csak csontozat kérdése, nem jelenti azt, hogy kövér lennél vagy ilyesmi. A kritikus testtájakat pedig remekül tudod formálni, feszesíteni egy kis edzéssel.
2017. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem edzhetnél egy kicsit... úszás, futás, 1-2 múlva kondizás, esetleg aerobic. De súlyra ez tökéletes
2017. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-2 év múlva, bocsi
2017. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!