Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak fogyás után?...

Mit csináljak fogyás után? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 5 hónapja 72 kg-ról 51 kg-ra lefogytam, a hasamról nem tudom eldönteni, hogy zsírfelesleg, vagy megnyúlt bőr, a combomról se, és a kezemről se, remélem, hogy csak lógó bőr, és ha az, akkor mit csináljak, hogy lemenjen, és feszes is legyen?

2017. jan. 10. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Tájékozódj, mielőtt hülyeségeket csinálsz!

Ha zsír lenne, az még eltűnne. A lógó bőr viszont marad.

2017. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
pont annak nem kéne örülnöd, hogyha az lógó bőr. a zsírt el tudod égetni, de a lógó bőrt elég nehéz lenne :D
2017. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogyni már nem tudok... a testzsírszázalékom 20 körüli...
2017. jan. 10. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 30-35 éves korig még van rá esély, hogy rendbejön a bőröd, vannak bőrfeszesítő kezelések, és nagyon jó a váltott hideg-meleg zuhanyozás, közben a problémás területek masszírozása erre való kesztyűvel. Persze legjobb lett volna lassabban fogyni és közben is edzeni a bőrt, meg izmot növelni, de most már mindegy.:-) Sok idő kell neki, úgyhogy légy türelmes, végső esetben marad a plasztika.
2017. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon biztosan könnyebben megy, de nekem sikerült ennél idősebben is. Terhesen akkora voltam, mint egy bálna, óriási pocakom volt. Szülés után durván lógott a hasam, a mostani súlyomhoz képest 15 kiló plusz volt rajtam. 3 évvel később, 40 évesen már lapos volt a hasam, a bőröm mindenhol "összement". Szerintem csak idő kérdése az egész.
2017. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
13 éves fiú vagyok!
2017. jan. 11. 06:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Okés, én csak a 4. válaszra reagáltam.

5-ös

2017. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13 éves fiúként semmi gáz, szépen rendbe fog jönni, csak adj időt magadnak, és járj sportolni, edzeni valamit. 51 kilósan elég vékony lehetsz, ha normál magasságod van, mindenképp kéne egy kis izmot felszedned.
2017. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok.
2017. jan. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!