Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 1 hónap alatt...

Szerintetek 1 hónap alatt sikerülni fog -4 kg leadása? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Úgy döntöttem életmódot váltok mert egyszerűen nem akartam már tovább így élni. És hát eddig -10/11 kg ment le de a főcélomhoz még -14 kg szükséges minimum. Viszont most szeretnék 1 hónap alatt 4 kgot leadni. Ezt tenném meg érte:

Rubint Rékás cdre való tornázás, és megpróbálom ezt mindennap hétvégén meg megdupláznám..heti 4-5 flabelos 20 percen, heti 2 kondi. Étkezés: napi 5x étkezés egészségesen. A fehér kenyeret már letettem meg az üdítőket is. Gyümölcsöket nassolnék, ebédre meg csirke, saláta, pároltzöldség, főzelék... (kókuszzsírral főzünk). Ja és minden reggel citromos vizet iszom.

Előre köszönöm a válaszaitokat:)



2017. jan. 13. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. ugyanezekkel a számokkal küzködöm énis.

Megkérdezhetem, hogy mennyivel indultál?

2017. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!:) 100 kgról kezdtem és most tartok 89 kgnál.
2017. jan. 14. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Grat! Csak így tovább!!!

Hogy haladsz?

2017. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szombaton mérek majd súlyt, vasárnap óta nem mértem, kicsit izgulok, de amúgy az edzéssel és a diétával jól állok :)
2017. jan. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!