Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Durva vallomás! Edzésmester....

Durva vallomás! Edzésmester. Szűcs Ildikó. Olvastátok a cikkeit? Valaki feliratkozott erre?

Figyelt kérdés

Idézek: 8+1 meggyőző érv, hogy miért tartsd távol magad a „fogyókúráktól”?

A kalória fogyókúrák az izmaidat emésztik fel legelőször

A kalória fogyókúrák elősegítik a zsírfelhalmozást és gátolják a zsírégetést

Csökkentik a pajzsmirigy működését

Hihetetlen erejű vágyakozást és éhségérzetet gerjesztenek

Elősegítik a jojó effektust

Fáradttá, letargikussá és gyengévé tesznek

Hizlalnak

A fogyókúrák mind fiziológiailag mind pedig pszichológiailag ártalmasak


stb.stb.


Szerintetek akkor ez hogy is van?


2010. máj. 5. 18:28
 1/10 anonim válasza:
48%
mozogni kell és normálisan enni, nem koplalni. a diéták gyökérségek. ennyi x)
2010. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez így van.

Az okosabbak próbálták itt egy ideig "oktatni" a bolond fogyizókat (90 naposozók, stb..), de egy idő után feladták. Mint ahogy én is.

Pedig igazunk volt/van szerintem.

2010. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én se koplalok szó szerint, viszont leveseket eszem, amik alacsony kalória tartalmúak.....ez ilyen méregtelenítés vagy mi.....akkor az nem gáz?
2010. máj. 5. 18:35
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Azért azt is említsük meg, hogy Ildikó drága azzal fejezi be a sokadik e-mailnél, hogy CSAK az Ő csodamódszerével majd könnyedén lefogysz, épp csak meg kell rendelned X ezer forintért...
2010. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
azt nemtudom h ezek a méregtelenítő meg léböjtcuccok mennyire meg mire jók.. ha nem csinálod túl sokáig talán nem árt meg.. bár ismerek olyat aki nagyon elszántan csinálta, egy hétig csak vízen élt közben pedig halomra szívta a cigit.. ami nemtudom mennyire fér össze a méregtelenítéssel..
2010. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt eddig is tudtuk...a csodamódszerek meg nem jönnek be akkor se, ha véletlen igazmondással kezdi a reklámozást...
2010. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 maundrel ***** válasza:
100%
igen, én regisztráltam, és sok mindent megtudtam. Jó pár levelet elküld, majd a végén ha akarod megrendelheted az edzéstervét. (és ez nem csodaszer ahogy az egyik válaszoló írta) Edzésterv, ami ugyan nem olcsó de nem is egetrengetően drága. ha elmész egy személyi edzőhöz (mellesleg Ő is az) akkor az is belekerülne ennyibe.
2010. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
19:31 a személyi edző téged látva személyesen neked ad tanácsot, interneten keresztül meg kapsz egy általános, nem feltétlen neked való edzéstervet, nem mellesleg mennyit kóstál?
2010. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 maundrel ***** válasza:
100%
nem tudom mennyibe kerül. már nem emlékszem. Nekem max 2-3 kg feleslegem van, szóval én nem rendeltem meg, ezt az edzésprogramot, a levelekből eleget megtudtam, és azt "hasznosítom" :)
2010. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19:31 Teljesen igazad van


20:15 ha jól emlékszem kb. 15000 ft lehet

2011. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!