Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 év alatt 103 kilóról fogytam...

2 év alatt 103 kilóról fogytam le 73 kilóra, de továbbra sem vagyok elégedett a testemmel. Valaki tud segíteni? 16/f

Figyelt kérdés
Egyrészt büszke vagyok, jó érzés hogy már könnyebben tudok öltözködni, bemegyek egy boltba és szinte biztos hogy van a méretemből. Most télen tök jól érzem magam pulóverben, de mondjuk mikor levetkőzök pólóra egyből más lesz. A gond, hogy a hasam, derekam vastagabb mint a vállam. Ez fiúként elég csúnya. Sejtem hol rontottam el, a fogyókúrám alatt kevés fehérjét vittem be, valamit a súlyzós edzést is hanyagoltam egy ideig. Hogy tudnék ezen változtatni? Mikor elkezdtem a fogyókúrát 2 éve egy átlagos testre vágytam, amit még mindig nem kaptam meg. Mit csináljak? 183 centi vagyok egyébként.

2017. jan. 19. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzőterem. Ha kell, személyi edzővel az elején.
2017. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem azzal rontottad el...


Tudom milyen a testszerkezeted, úgy nézel ki, mint a Barba Papa.. Harang alakú alul kiszélesedő csípőjű, mint egy NŐ!


Én ezt az alakzatot hívom hormonzavarosnak és Barba Papának.

Szerintem a legundorítóbb testalkat fiúban ami csak létezhet. Oldalt kibuggyanó háj, széles csípő, kacsasegg..

És ne hidd azt, hogy a "szerinted" nem megfelelő diéta miatt.

Ez a szétcsúszott testzsírszázalékod miatt lehet (zsírbödön), és az ALKATODON, amin eleve és SOHA nem változhat! Ez bizony alkati adottság! Ezen, ha megfeszülsz se fogsz tudni változtatni..


Van egy ismerősöm. Cingár. De annyira, hogy olyan fejletlen, mint egy 12 éves. Holott közelebb van a 40-hez. Mégis az van, hogy SEMMI válla nincs, alul viszont a ropi testéhez képest SZÉLESEDIK, "Barba Papásodik", és kificcen az oldalháj, és alul szélesedik, mint a nagy alföld... Rendkívül ronda.

És hiába gyúr, hiába izmozik, löttyedt kiszélesedő azon a részen, és felül is tök fejletlen. Úgy néz ki, mint egy váza :D

12 éves fejletlen gyermektestéhez képest alul kificcen és szélesedik, hidd el ez se jobb, mint a tiéd :)


Cingáron is ugyanaz.

2017. jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyen otthon felszerelve rendes húzódzkodó. Ha megy, ha nem megy, akinek van otthon, hamar belejön. Aztán ha már jól megy, kétnaponta megcsinálsz 100-at, másnaponként pihenteted. Jövő ilyenkorra 10 centivel deltásabb hátad lesz, vállasabb leszel. Ezen lehet változtatni, csak dolgozni kell rajta. Ennyi.


Ha ekkora fogyásra képes voltál /le a kalappal előtted/, akkor ez sem jelenthet problémát.


Azért annyira vastag csak nem lehet a derekad, ezzel a magasság/súly aránnyal, szerintem max a többi 16 éveshez képest érzed így, akik általában nagyon véznácskák még ebben a korban, de idővel behoznak majd ők is. Az se jó, amikor egy srác derekáról úgy lóg le a nadrág, mint kapanyélről a madárijesztő. Úgyhogy inkább a vállasodásodra koncentráljál, az az, ami kell.

2017. jan. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából úgy döntöttem folytatom a súlyzós edzésemet és a fehérjedús étrendet. Aztán meglátom mi lesz..
2017. jan. 20. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Azért annyira vastag csak nem lehet a derekad, "


NEM a derekával van a baj, hanem a csípőjével, amivel úgy néz ki, mint egy NŐ, a kacsaseggével, és azzal, hogy hormonzavaros, vagy ilyen alkatú!

Vannak sajnos ilyen ELNŐIESEDETT fajták.........


Azelőtt férfiban sosem láttam ilyet, ez a mostani kölkök hozománya. Akad ilyen is. De rém gusztustalan.

2017. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!