Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogynom kéne? 163...

Szerintetek fogynom kéne? 163 cm magas 63kg 14/L sportolok rendszeresen. De mások mind deszkák az osztályból és én kezdem magam rosszul érezni. Hogy fogyhatnék hogy ne legyen egészségtelen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt neked kell eldönteni, hogy számodra megfelelő-e a jelenlegi külsőd vagy nem. A jelenlegi külsőd meglehetősen messze lehet a deszkától. Ha fogyni akarsz, óvatosan csökkentsd az étel adagjaidat. Ha egy-két hét után nem változik a súlyod, akkor csökkents rajta még egy picit. És persze kalkuláld be a havit, mert olyankor nehezebb vagy.
2017. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem KELL fogynod. A súlyod tökéletes a magasságodhoz, főleg ha rendszeresen sportolsz. Viszont azt számítsd be, hogy ha rendszeresen sportolsz nem is nagyon lehetsz deszka. Már csak az izmok miatt sem, amit felszedsz sport alatt. Illetőleg vigyázz arra, hogy az egészséges sajna már nem minden esetben egyenlő a széppel. Vagyis elképzelhető, hogy az osztálytársaid megfelelnek a mai médiának DE jóval egészségtelenebbek nálad.
2017. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még fejlődő szervezet vagy, nem kell fogynod. Ha sportolsz, az külön jó.

Persze könnyebb lenne, ha látnám...

2017. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj deszka lenni s mások miatt ne fogyj. Szálkás az tuti nem vagy, de lányoknál nem feltétlenül gond némi plusz, főleg, ha tényleg kevés, mert inkább izom van. Ezt neked kell tudnod. Számok alapján nem tudhatom a testzsírszázalékodat, sem azt, hogy hogyan nézel ki, márpedig ez fontos, nem a kilók.
2017. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokhoz mérd magad, főleg, ha ők egészségtelenül gebék.
2017. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne a mérleggel törődj hanem a tükörrel! Lehet valaki 100kiló úgy hogy kövér és lehet valaki 100kiló úgyis hogy full izom :D Amúgy szerintem pont jó alakod lehet a leírtak alapján.Azzal meg ne foglalkozz ,hogy a többiek deszkák mert az egyáltalán nem szép ha valaki olyan mint egy anorexiás. Persze ez egyéni vélemény :D
2017. jan. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Ne fogyj!!! Semmiképpen se!! 15 éves,165 cm és 63 kg vagyoo! Rendszeresen sportolok én is! Már gondolkodtam azon amin most te is,de valahányszor eszembe jut az hogy netalántán kövér vagyok, az egész világ rossz és most nekem fogynom kell,hidd el,utána egy hétre megnézem magam a tükörben,mondjuk egy elegánsabb ruhában és rájövök(nem nagyképűségből)hogy kifejezetten csinosnak vagyok mondható!!! Igen,nem vagyok egy modell alkat,de normális külsőm van,ami már csak azért se hátrány,mert képzeld el egy 48 kg-s lány mi a csudát kezd,ha mondjuk elkap egy hányás-hasmenéses vírust egy hétig...pl. Úgyhogy semmi baj az alakoddal,saját tapasztalat és ne akarj fogyni! Sok sikert!
2017. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2017. jan. 23. 19:41
 9/9 anonim válasza:
Ha te így jól érzed magad a bőrödben, ahogy vagy, akkor semmi probléma! Miért fogynál le azért, mert vannak, akik vékonyabbak mint te? Nem kell adni mások véleményére, az számít, amit te gondolsz saját magadról!
2017. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!