Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyókúra válik be a...

Melyik fogyókúra válik be a legjobban? Otthoni edzés?

Figyelt kérdés

169-170 centi vagyok 68 kg. Heti 3 tesnevelés órám van + 3x sportolni járok. Mostanában feszedtem pár kilót, mert elég rossz időszakom volt, és a súlyom miatt már nem érzem jól magam a bőrömben. Szeretnék legalább 5 kg-ot fogyni de nem tudom hogy kezdjem el a fogyókúrát. Melyik fogyókúra a legjobb? Otthoni edzésnek, erősítésnek mit ajánlotok?

15L


2017. jan. 20. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs "legjobb fogyókúra". Sőt, nincs fogyókúra, ami mindenkinek jó. Kinek ez jön be, kinek az.

A lényeg a kalóriadeficit, illetve ha érdekel az egészséged, ami célszerű, akkor azért egy jó életmód sem árt. Jó étrend, megfelelő mozgás.

Nálad mozgás már van, keress egy számodra megfelelő étrendet és tarts ki mellette. Kalóriadeficit, majd ha lefogytál, egyensúly vagy kis többlet, hogy izmosodj.

2017. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, az edzésről is kérdeztél. Bár ezzel az a gond, hogy nem írtad, a heti 3 sport mit takar... Igazából ha mást nem csinálsz, az se tűnik rossznak, de ha az edzésed nem mozgat meg mindent, akkor jó lenne teljes testes edzést is végezni. Nem muszáj, de roppant hasznosnak tartom.
2017. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sztem az életmóddal nincs túl nagy baj, nem eszem szinte egyáltalán gyorskajákat imádom a gyümölcsöket ezért helyette inkább azt, és már egy hete eléggé odafigyelek a mértékekre is. Ezenkívűl sok chia magot is eszem ami szintén egészséges és segít a fogyásban is elvileg. Nem eszem sok cukrosat sem, amit tudok édesítőszerrel fogyasztok. A heti 3 sport 2 úszást es egy kézilabdát takar. Jöhetnek még tanácsok :)
2017. jan. 20. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!