Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok úgy fogyni hogy...

Hogy tudok úgy fogyni hogy közben izmosodok is? Fehérjepor segít?

Figyelt kérdés
Most kicsit pufi vagyok tehát van rajtam felesleg. Szeretnék leadni a hájból és fogyni de izmosodni is. Mi lenne a leggyorsabb és legegyszerűbb mód?
2017. jan. 20. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A fogyás és az izomtömeg növelés általában kizárja egymást. Kivétel, ha nagyon jók az ezirányú adottságaid, illetve, ha most kezded az edzést. Ilyen esetekben még fogyókúra mellett is történhet némi izmosodás.
2017. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor viszont először szeretnék egy kicsit fogyni.

Viszont ha most így ducin elkezdek fehérjeporozni akkor mi lesz az eredménye?

2017. jan. 20. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem a fehérjeportól fogsz izmosodni. Ha leraksz egy halom téglát a földre abból még nem lesz ház.

Ha fogyni akarsz aerob vagy HIIT tréning kell, ha izmosodni akkor vagy sùlyzós, vagy saját testsúlyos edzés.

Írni kell egy jó étrendet, rendesen kiszámolt makrókkal ( nem ilyen villámdiéta és társai), azt betartani és mellette kéne heti 3-4x edzeni. Legjobb lenne futni, vagy ha sok a felesleged gyalogolni. Tudom ilyenkor télen sz@r, én sem bírom rávenni magam. De pl. lehet aerobikozni, HIIT-zni, úszni mondjuk 2x és kétszer meg erösiteni ( én a saját testsúlyos edzés híve vagyok, de mindenki más).

2017. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A sporttal nincs gond mert heti 25 órát sportolok.

Az étrendemet fogom változtatni és súlyemelést felülést terveztem kezdeni. Ez így jó?

2017. jan. 20. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Napi 3,5 órát sportolsz, minden nap?? Élsportoló vagy, vagy mi? Mit sportolsz? És hogyhogy nem segít a fogyásban? Miket szoktál enni?
2017. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát a szerda és a vasárnap kivételével minden nap sportolok.

Az ételek amit eszem sajnos a hizlalók közé tartoznak

2017. jan. 21. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem írtad el, akkor ez napi 5 óra sport. Vagy heti 2,5 orat akartal írni?

Mit sportolsz és mit eszel?

2017. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Versenytánc és táncgimnaztika.

Igen van olyan napom hogy 6 órát vagyok folyamatosan.

Sajnos az étrendem fehérkenyér, zsíros ételek...

úgyhogy csupa olyan ami nem jó.

Ha ezen változtatok akkor sikerülhet lefogynom majd izmosodnom?

2017. jan. 21. 23:09
 9/9 anonim válasza:
Szia.Én is fogyózom és ásványvizes palackok a súlyzóim :D (1,5 literes) és már látszik a bicepszem. Nem eszem fehérjeport sem
2017. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!