Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Szóval,171c...

Tudnátok segíteni? Szóval,171cm magas 16 éves kamasz vagyok, aki 89 kg . Nagyon nehezen bírom a súlyomat! Próbáltam diétázni, de nem ment! Majd a futást is abba hagytam! Segítsen kérem valaki a könnű fogyásban!

Figyelt kérdés
Köszönöm ha ha legalább elolvassátok ezt a kérdést!

2017. jan. 20. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogyás nem könnyű. Hogyan diétáztál? Lehet hogy azért nem bírtad tartani mert túl szigorú kereteket szabtál, esetleg kevés volt a napi kalóriabeviteled. A futás helyett kezdj valami egyszerübb mozgással amivel rendszerességre szoktatod magad. Pl bicikli, úszás. Ha gondolod írj privátot. Én most pont benne vagyok a témában.
2017. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mázlista :DD én 18 évesen 190 centivel 60 kiló vagyok. Egyébként ez lehet személyfüggő is ki mennyire képes a testsúlyát irányítani, könnyű fogyáshoz egyik ismerősöm zöldségeket evett egész nap meg számolgatta a bevitt kalóriát.
2017. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tud könnyen fogyni. Van, aki rengeteg trükköt bevet és évekig semmi. Ez egyéni.

Ettől függetlenül én életmódváltást ajánlok, hisz az az igazán jó módszer. Mozogj, találj egy jó étrendet (sokféle jó van, nem tudhatom, pont neked mi felel meg), egyél kalóriadeficitben és lefogysz.


Nyilván rosszul próbáltál diétázni. Még ha jó étrendet is választottál, neked személy szerint az nem volt jó. Vagy nem volt megfelelő a kalóriabevitel.


Ha leírod, hogyan eszel s hogyan próbáltál diétázni, okosabbak leszünk s lehet, hogy valaki rámutat pár hibára.

Így vakon azt ajánlom, hogy koncentrálj a fehérjére és a zöldségre s tapasztald ki, hogy ezen kívül mit érdemes még enned, ami megfelelően laktat a kalóriaigényeden belül is.

2017. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elmész konditerembe.Súlyzós edzés a legjobb,meg ott írathatsz magaddal egy étrendet amit tartasz aztán szépen mennek le a kilók.
2017. jan. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A egyik előttem szólóhoz hasonlóan én is a súlyzós edzést javaslom. Alapból a súlyok emelgetéséhez rengeteg energia kell és mivel kezdőként könnyebben szedsz fel izmot is, így formálja a testedet. Ha lány vagy akkor sem kell félni a súlyoktól és nem, pár hónap hobbi szintű edzés után sem fogsz úgy kinézni miatt azok a hölgyek akik verseny szinten csinálják ezt már több éve. Viszont feszesebb és formásabb leszel. Ha fiú vagy, akkor gondolom nem kell mondanom az előnyeit.

Diétánál fontos, hogy ne az eddigi megevett mennyiségek csökkentsd le, hanem minőségben változtass az étkezéseden.

2017. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!