Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jol csinalom, ha igy szeretnek...

Jol csinalom, ha igy szeretnek fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kerdesem lenne azokhoz akik ertenek is hozza valamelyeest,hogy jo e a dietam, vagy inkabb az eletmod valtas probalkozasom. Szeretnek fogyni a noverem eskuvojere. Az 5 honap, persze mehet lassaban is de addigra szeretnem magam formaba hozni. Elmondom a mai napom etkezeset. A heten delutanos vagyok igy a munkamhoz kell alkalmazkodnom ,ami minden heten mas muszak. Szoval akor a mai nap

Reggeli kb 8ora : 2 kisszelet barna vajas kenyer , natur actyvia jogurt 1 mandarin

Ebed kb 11 ora kis tal spagetti (a kis tal alatt azt ertem,hogy az edigihez kepest megett tal fele.)

vacsora fel6 :2 szelet barna kenyer,1fott tojas , paradicsom,szalami, joghurt

Uzsonna 8 ora :2 db mandarin,

10:30 1 kivi

Napkozbe 2 kave

2hete keztem fogyozni, vettem etvagycsokkentot amitol nem azt varkm,hogy fogyam hanem hogy csokkentse az etvagyam es hatasosnak veszen eszre. Szeretnek normalisan egezsegesen fogyni, efelett egezsegesebben elni mint ahogy eddig tettem.

Eszem almat,mandarint kivit, barna kenyeret natur sima joghurot , nemi fott kajat. Virslit ilyenekbol all az etkezesem. Szeretnem jol csinalni. Szivesen varom a segitseget tippeket.

Jaa ami fontos,meg keresem azt a mozgas format, amit szeretnek is csinalni.



2017. jan. 20. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibakert ,nem analfabeta vagyok csak gyorsan potyogtem telorol. Amugy 23 eves no.
2017. jan. 20. 23:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el az étvágycsökkentőt, a többi elmegy, de étkezhetnél változatosabban. Ha az ebéd fehérje+zöldség lenne, nem kéne fél adagon tengődnöd.
2017. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, igyekszek tobb csirkemellet enni parolt zoldseggel,csak delutanosba nem mindig van idom 2fele fozni, mivel a paromnak is foznom kell , illetve szeretnem megtartani azt ,hogy mindent eszek (ebedre) ,amit szeretnek csak mertekkel.
2017. jan. 20. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a spagettin? Amiket írtál, abban szinte semmi fehérje nincs, ez így nagyon nem jó. Persze mennyiségek nélkül amúgysem lehetne megmondani, hogy fehérjeszegényen étkezel-e.

Étvágycsökkentőkben nem hiszek (s abban sem, hogy attól biztosan kevesebbet eszik az ember. ha nekem nulla étvágyam van, de éhes vagyok, vagy akár nulla éhségem is, de érzem, hogy kell üzemanyag, akkor eszem, nem tudom, más hogyan működik), inkább a megfelelő életmódváltás a nyerő. De ha már megvan s neked segít (akár placebo hatásként, akár valamit fizikailag elnyom), oké, amíg gondot nem okoz.

A virslik általában pocsék minőségűek. A tojás, hús OK (persze az is lehet rosszabb minőségű, de ez azért más szint, mint a virslinél, ahol igazán elszabadulnak a dolgok).

Nem tartom vészesnek, hogy kenyeret, gyümölcsöt, joghurtot eszel, de ezeknél azért vannak hasznosabb ételek, ne ezekre alapozz (főleg, ha olyan vagy, aki ezekkel nem lakik jól, ezt nem tudhatom, de pl. a gyümölcstől sokunk inkább éhes lesz és fogyáskor jobb minimalizálnia. ez egyéni). Fehérje, zöldség, némi zsír, ezek igen fontosak.

2017. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kenyeret(bármilyet) felejtsd el és a tésztát is! Tojás, túró, sajt, zöldség és hús.
2017. jan. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igaza van az utolsónak. Felejtsd el a kenyeret és a tésztát,ha lehetne a tejtermékeket is pl.actívia. Sok sikert ;)
2017. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az esküvő holnap után lessz! 15kg fogytam :)
2017. máj. 25. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!