Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges étrend és napi 50...

Egészséges étrend és napi 50 felülés mellett körülbelül mennyi idő alatt fogyhatok le 58-ról 54 kilóra?

Figyelt kérdés
A flegma emberek hanyagoljanak légyszi. Nem kell a sok bölcsesség hogy etől függ meg attól függ csak az érdekelne hogy körülbelül mennyi idő.

2017. jan. 21. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos csak bölcsességgel szolgálhatok, mert ennyi infóból nem lehet megmondani.

Az egészséges étrend is hízlal, ha több kalóriát viszel be, mint amennyit felhasználsz.

Az 50 felülés meg csak arra jó, hogy megfájdul a hasad.

2017. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Meg a dereka.

Elsősorban anyádat kéne fárasztani ezzel a kérdéssel.

2017. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

kardió és aerob edzéstől fogsz fogyni kicsilány! és nem a felüléstől :D

az izomerősítő gyakorlat egyébként is


ugrálókötelezz, ha meg jobb idő lesz, majd menj le futni!

2017. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A felülés a leg okádékabb gyakorlat amit csak tudsz csinálni...
2017. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A felülés rossz a gerincnek és 50 felülés majdnem semmi kalóriát nem éget. Mégis mit gondolsz, 1 perc alatt majd fogysz? Teljesen elhanyagolható.

Az étrendedről nem írtál, de a fogyáshoz így is, úgy is kalóriadeficitben kell enned.

-4 kilóhoz 1-2 hónap kellhet, irreális kevesebb alatt (1-2 hónap alatt is elég tempós, ha engem kérdezel), de persze tarthat 3 évig is, ha nehezen eszel deficitben, erről mit sem tudhatunk. Ahogy arról sem, hogy van-e felesleged s mennyi.


Az nem flegmaság, hogy közöljük, sok mindentől függ. Tény.

2017. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
2-es! Istenkirály vagy! Sírok... XD
2017. jan. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
34%
Enis szoktam 50 felulest csinalni bár nem minden nar de egx heten ketszer es segit abban hogy lapos legyen a hasam en korubelul 54 kg vagyok de valoban nem eleg a felules mozogni kell mellette en a kutyasetaltatast valasztottam mert nem szeretek celtalanul ugralni igy meg ki is kapcsolodom es nem kell koplalni bar azert figyelni kell az etkezesre szerintem egy honap minimum kell es az utplso kilok mennek le a leglallabban
2017. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

De most komolyan,mi a sz@rt lehet erre írni? :-)

2017. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akik értelmes választ adtak azoknak közönöm:) a többi meg nagyon elhiszi magáról XD elmehettek a f****mba, a 3.válaszolónak meg csak ugy mondanám hogy 24 éves csávó vagyok nem "kicsi lány" 😂 Akik tényleg a kérdésre adtak választ azoknak köszi mégegyszer akik meg nem azoknak ajánlanék egy orvost ha ilyen problémákkal küzdenek hogy unalmas az életük ezért elhitetik magukkal hogy ők nagyemberek
2017. jan. 23. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csávó vagy bassod, hanem csak egy kis nyomi. Hova az anyádba akarsz fogyni? 12 éves kiscsajok írogatnak ide ilyen súllyal. Feltetted az ostoba kérdésed,amiből süt,hogy fingod sincs az egészről, de nehogy már valaki megmondja neked, mi az ábra. Na húzz p. csába!
2017. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!