Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már fél éve fogyózom, de nem...

Már fél éve fogyózom, de nem működik. Mit tegyek, vagy mi lehet a baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fél éve heti 5 alkalommal járok edzésekre. Emellett egészségesen étkezem, vegetáriánus vagyok és amennyire lehet, kerülöm az édességeket.

Először csökkent a súlyom, és boldog is voltam emiatt. Mostanában viszont nőni kezdett, pedig semmin sem változtattam, és az elmúlt hónapban még kicsit kissebb adagokat is ettem, mint szoktam, direkt emiatt. Az edzéseket sem hagytam abba.

Mi lehet a gond? Változtatnom kéne valamin? Min? Vagy bennem van a hiba?

Előre is köszönök minden választ :)



2017. jan. 22. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
De mit edzel?
2017. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy edzel és egészségesen eszel az sajnos nem jelent egyet a fogyókúrával. Fogyás csak kalóriadeficittel érhető el, magyarul számolni kéne a kalóriákat. Kezdésnek ajánlom a kaloriabazis oldalt ott ki tudod számolni hogy mennyit kéne enned fogyáshoz
2017. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

sok a kaloria, csokkenteni kell. Sajna azt nem uszod meg.


Szamold a kaloriakat es a makrokat. Vegetarianusnak lenni meg nem egy tul jo otlet.

2017. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egészséges ételekből vagy vegetáriánus étrenddel is lehet sokat enni.

Konkrétan mit eszel és mennyit? Ki kéne számolni pontosan a kalóriát.

2017. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok nőnek nem tesz jót a vegetáriánus étrend. Főleg, ha nem kalkulálják rendesen a fehérje arányokat. Lehet, hogy húsevéssel sokkal könnyebben fogynál.Ha egészségi szempontból lettél vega, akkor próbáld ki inkább az inzulin rezisztensek szénhidrát diétáját. Ha erkölcsi oka van, akkor meg gondold át, hogy van-e olyan állat, amit nem sajnálsz pl kagyló, hal, rák, akár madarak, mert azok tiszta hülyék stb.
2017. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!