Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kérdésem az update életmódot...

A kérdésem az update életmódot követőkhöz szól, a milka cukormentes mogyorós táblacsokija update 2esnek mehet? Valamelyik könyv kódtáblázatában benne volt, de nem emlékszem jól.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs cukormentes milka, csak diabetikus
2010. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek :cukormentes=diabetikus

Szerintem 2-es, mert cukor nincs benne, se liszt, ezért biztos, hogy nem 3-as. 1-esnek meg általában a húsok, fehérjealapú kajákat veszi.

2010. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

másodiknak - ha a fruktóz nem cukor, akkor megeszem a sapkám....


fruktóz (28%), kakaóvaj, inulin (13%), mogyoró (10%), sovány tejpor, kakaómassza, tejzsír, savópor, mogyorómassza, emulgeálószer (szójalecitin), aromák, konyhasó.

100g tartalmaz:

Energia (KJ/Kcal): 2155/515

fehérje: 7,5g

szénhidrát: 40g

zsír: 33,5g

2010. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Tökmindegy, hogy diabetikus vagy nem, ugyanúgy hizlal. Különbség csak a cukorbetegek számára van, mert lassúbb felszívódású cukor van benne... ahogy minden diabetikus cuccnak is ez a lényege. Aki nem cukorbeteg, annak mindegy melyiket eszi, semmi különbség nincs!
2010. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mehet kettesnek. Én néha este is bevágtam egy táblával :) Persze ez nem követendő, de a 2-es kódba biztosan belefér.
2010. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem a könyvben és 2-es a kódja. Én is sokat ettem ilyen csokit, és mégsem híztam, úgyhogy én is inkább ezt eszem a cukros változatnál.
2010. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aranyos, hogy mennyire nem vagytok tisztában az élelmiszerekkel. = )

a fruktóz is cukor, igen, de gyümölcscukor, és lassabban szívódik fel (ezáltal nem okoz hirtelen vércukorszint emelkedést, és nem terheli le a hasnyálmirigyet) mint a nagy közönségkedvenc, a "sima" cukor.

azóta már kitapasztaltam, hogy nem hizlal a diabetikus csoki, szóval bekaphatjátok kedves szakértők.

további jó okoskodást! puszi

2013. nov. 29. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!