Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb diéta? Norbi,90napos, Atkins vagy a Béres Alexandra féle? Kinek melyikkel mennyit sikerült leadni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 18:04
 1/5 anonim válasza:
85%
Szerintem a 90 napos!En 16 kilot fogytam 3 honap alatt.
2008. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egészséges táplálkozás + mozgás... 20 kilót fogytam vele, azóta is tartom + eltűntek a pattanásaim meg a narancsbőröm is:D
2008. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

90 napos + mozgas (engem 40 kilótól szabadított meg)

Atkinsot semmi esetre se, ha celebdiétát szeretnél, akkor Béres Alexandra féle, asszem volt ilyen verseny, hogy kié a hatékonyabb, és az övé.

2008. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem személyszerint 1ik sem vált be.inkább probálj meg heti 3-4szer mozogni és 1 kicsit az étkezesre is odafigyelni.nekem igy ment le 15kg 3 honap alatt es nagyon jol érzem magam!
2008. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nekem az vált be, hogy nem eszek kenyeret és cukros ételeket (csoki, süti stb.), meg tartózkodom a chipsektől és kekszektől és társaitól. + naponta tornázom egy fél órát.

Rengeteget változtam ennyivel is, addig sem voltam kövér, de mostmár sportosabbnak érzem magam, és csinosabbnak, ráadásul fogytam 5 kilót, amit már 1,5 éve tartok. :)

2009. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!