Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már egy pici evéstől is...

Már egy pici evéstől is nagyon tele vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyózni 2 hónapja már szép alakom van nem akarok tovább fogyni mert gebe leszek de nem tudok megállni? Megeszek egy müzliszeletet és annyira elnyom, hogy simán jó ebédre. Nem tudok megenni már lassan egy fél tál rizst sem. Bevallom drasztikusan fogyóztam, de most már enni is képtelen vagyok, ha többet eszek hányingerem van, mozdulni sem bírok és rosszul vagyok. Hogy ehetnék csak egy picivel is többet ha nem tudok?

2017. jan. 29. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, mielőtt veszélyesen lefogynál!
2017. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igyál sokat, pl: vizet, turmixot, üdítőt. Egyél 2-3 óránként, nem baj, ha csak pár falat megy le. Egyél gyümölcsöket (narancs, alma, egyéb magas víztartalmú gyümiket, zöldségeket). Ha a "száraz" ételek nehezen mennek le, próbálkozz szószokkal is. Adj magadnak egy kis időt, hogy hozzászokj a normális adagokhoz. Fontos, hogy sose egyél, ha rosszul érzed magad/nem kívánod az ételt, mert azzal csak sztresszeled magad.

Sok sikert a súlytartáshoz!

2017. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj napi sokszor enni, ha csak kicsi meg, próbálkozz tömény vagy vonzóbb ételekkel... S ha tudsz, egyél. Úgy értem, ne kelljen hozzá éhség vagy étvágy, egyél, ha egy mód van rá. Írod, hogy hányingered van, nos igen, akkor ne erőltesd, de próbálkozz, mi laktat kevésbé (de azért tápanyagdús)... Enned kell, ez egyértelmű.
2017. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!