Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az evés sok fogyókúra...

Ez az evés sok fogyókúra alatt? Hány kcal lehetett kb? 7kilotol szeretnek megszabadulni 168cm 60kg 17/L

Figyelt kérdés

Reggelire: 2dl pohàrba zabkàsa+egy reszelt alma

Ebéd: 2közepes szelet csirkemell + egy kissebb lilakàposztànak a fele egy fél kocka teavajjal megpàrolva+ kb 90g lencsefőzelék

uzsonna: 1narancs+1 csomag puffasztott rizs( sajnos pàr szeletnél nem birtam megàllni:/ )

Vacsi: epres jogjurt-120kcal 100kcalos zsirszegeny turoval

Este pedig fel ora futas+1oras torna

2 es fel liter vizet fogyasztottam 168 cm 60kg


2017. jan. 30. 20:38
 1/6 anonim válasza:
65%

17 évesen minek ilyen kemény fogyókúra a 60 kg pont jó a 168 cm-hez.

Ebben az életkorban a sejtek fejlődnek, növésben van a szervezet nemcsak magasság szempontjából.

Ez nem tűnik egészségesnek szerintem, ha negyven éves lennél még megérteném, de ebben a korban ez veszélyes is lehet.

2017. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden ételnek a kalóriaértékét a kalóriabázis. hu oldalon is megtalálod. Csak mérd le, hogy miből mennyit ettél.
2017. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj ne fogyozz, sokkal szebb a feszes alak, mint a plottyedt bor a csonton ami a kevés kalória miatt egy közepesen fejlett testet eredményez, csúnya hajjal körmokkel, betegségre hajlammal stb
2017. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne a kilókat nézd, nálad nincs értelme, mert bőven normális súlyban vagy (BMI 25 alatt _szerintem_ nincs értelme, maximum megerősítésként, de ilyenkor a tükröt kell nézni). A sport jó, de ha formásodni akarsz, akkor a konditerem sokat tud segíteni. A torna nem tudom, nálad mit jelent.


Az étrended sem lenne vészes, én még beiktatnék két étkezést, valami zöldség + hús, tojás, túró, amit szeretsz, de az alapok rendben vannak.


A pufirizs sok volt, de mivel összességében kevés volt az addigi napi kajád, nem csoda, hogy délután "bezabáltál"... Engedj meg magadnak kicsivel többet, hogy estére ne üssön ki a kalóriadeficit, mert az sokaknál (nálam is) bezabáláshoz vezet.

2017. jan. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Konditerembe jàrok igen,de így nem nagyon tetszek magamnak sajnos szoval par kilo nem àrtana..
2017. jan. 31. 10:13
 6/6 anonim válasza:

Én a konditermet nem szeretem a jógát nem próbáltad még nagyon jól izmosít és kikapcsolja az idegrendszert.

Vannak jó jógastúdiók Indiát megjárt trénerekkel.

Ez csak egy tipp.

Pufirizs helyett talán Vasa kétszersült jobb lenne.

2017. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!