Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le combról és...

Hogyan fogyjak le combról és hasról?

Figyelt kérdés
csak felesleg van rajtam de hoygan tudnék kb másfél hónap alatt egészségesen úgy lefogyni h a bőröm se lógjon mert gyorsan fogytam de jó eredmény is legyen?
2008. okt. 12. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy nem lehet fogyni a csak a combról és hasról. Nem létezik helyi zsírégetés, hogy honnan fogysz az leginkább a genetikától, hormonoktól függ.

Messze, messze a legjobb és legegészségesebb módszer a fogyásra a sport. Nem intenzív, robbanó izommunkát igényelő sport, hanem az egyenletes, hosszú ideig végzett, megmozgató, de a szívverést nem az egekig emelő sport, mint például az erőltetett séta, biciklizés, úszás. Ezt kombináld zsírszegény és fehérjegazdag diétával. Semmiképp ne koplalj, azzal csak pusztítod magad. Napi legalább 5-6 alkalommal tarts kisebb étkezéseket. Egyél ha éhes vagy, de ha már elmúlóban van az éhséged tedd félre a kaját és csak akkor vedd elő ha megint éhes vagy.


Neked innen az aerob edzésmód a legkérdekesebb, olvasd el ezt a cikket:

[link]

2008. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Talán próbáld ki ezt: biciklivel kajtataás a melóba naponta, lépcsővel felmenni a lakásig és este lenyomni 20 felülést.
2008. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha a hasadon van egy kis felesleg akor van egy tuti receptem...(én igy csináltam)

először mindig csak 40 felülést csináltam utánna 50,60,70..és most már 130-nál járok ..nagyon sokat levitt a hasamrol..és már nem is nehéz megcsinálni a 130-at..(27 éves vagyok) (a felülések számát nem naponta kell váltani)

2008. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is a felülést választom. Érdekes, hogy nagyon kevés ideig nem sportoltam olyan kiválóan, tényleg nem sok ideig, akkor 500 felülést csináltam, most meg már párszáz is nehéz. De így van. Azonban nagyon fogyaszt a hasról a tánc. Nyomj be valami jó zenét és pattogj, én is fogytam így 5 nap alatt 2 kilót! Durva nagyon, én is csodálkoztam. Na ennyi.
2012. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A tánc tényleg nagyon jó ! Én egyik nap 800 felülést megcsináltam mostmárutánna csak 2-300 megy de megy és hatásosaak érzem ezt csinálod pár hónapig és látványos eredményel jársz majd remélem!
2012. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia!11 éves vagyok és én is fogyókúrázok...3 nap alatt 6 kilótól szabadultam meg!Nekem az jött be hogy reggelire egy joghurtot ettem,ebédre fél tányér ennivalót,vacsorára meg annyit se mint ebédnél....Emellett minden napon tornáztam nagyon sokat.Amilyen tornákat ajánlok:

-Pilates(Blogilates videós videóiból nézem hogy mit kell csinálni

-Szobabicikli

-Hasprés

-Napi minimum 50 lépcsőzés(de a 100 jobb sokkal)

-Felülés

-Fekvőtámasz

-Minimum 30 perc séta

-És kb. 30 perc futás vagy biciklizés

Nekem ezek jöttek be,tudom hogy későn írok,de hátha hasznát veszed!:)

2014. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Van egy e-könyv ehhez:


[link]

2014. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biciklizés :)
2018. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!