Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen dietaval tudnek gyorsan...

Milyen dietaval tudnek gyorsan es hatekonyan lefogyni?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy honap alatt mar eredmenyt elerni fogyasban persze ugy hogy kozben tornazok is. Milyen eteleket egyek amelyek esetleg fogyasztanak vagy gyorsitjak a metabolizmust. Es miket ne egyek?Esetleg tudtok valami jo receptet vagy menut?Kerem segitsetek.Barmi amit ezzel kapcsolatban tudtok irjatok le nekem.Elore is koszonom.
2010. máj. 17. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

sztem 90 napos. Jó írtad hogy egy hónap, de látszik bőven. Nagynéném 30 kg-t adott le szülés után ezzel....

(első hónapban 15kg !!!)

2010. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem elég volt elmennem dolgozni. :-D
2010. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90 napos diéta agyament...sport: futás, úszás, bringázás, és figyelj oda,hogy mit eszel ;)
2010. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok mozgás!!! Ásványvizbe citromlé.
2010. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 clint ***** válasza:

Egy hónap alatt tornával lehet eredményt elérni. Én is ismerek olyan embert aki 10-15 kilót fogyott ennyi idő alatt bár ez egészségtelen...

A lényeg, hogy kerüld a szénhidrát és zsíros ételeket.

Amik jók: Csirke és pulykamell, tojásfehérje, zöldségek bőven, a rostok miatt. Sütéshez főzéshez olivaolajat használj. Táplálékkiegészítőket is használj, de ne ilyen fogyis hülyeségeket, amiket dmben meg bio boltokban árulnak, hanem tetsépítő boltokból nézz szét rengeteg zsírégető van amik olcsóbbak és sokkal jobb minőségüek.

Mindig tornázz éhgyomorra, de soha ne éheztesd magad.

Gyümölcsöt pedig csak délelőtt vagy kora délután egyél..


Tudom, hogy ez nagyon szigorú, De mindenképp hatásos!!!

A neten rengeteg fogyókura van , de nem mindenkinek jön be.. A fittness és tetsépitők is igy diétáznak és mindenképp ők a bizonyítékok, hogy ez a legjobb.

2010. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a tornát,két és fél hónapig mozogtam egészséges étrend mellett intenzíven és négy kilót fogytam,akkor nekem miért nem volt látványos eredménye?
2010. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
cm-eket is nézted? ha ott sem volt eredmény, nem volt megfelelő az étrend vagy a torna ;)
2010. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos én nem láttam semmilyen változást,csak azt a nyamvadt 4 kiló mínuszt a mérlegen:( :)
2010. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 clint ***** válasza:

Az egészséges étrend és a diétás étrend nem ugyanaz.

Pl a gyümölcs egészséges, de hidd el jobban fogysz ha elhagyod őket. A tej is egészséges mégsem jó diétában egy olyan embernek aki nagyon nehezen fogy stb stb.

2010. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]

én ezt ajánlani tudom. a szegedi klinika diétája . van itt fórum is, ahol meg lehet osztani a tapasztalatokat közben.

amúgy ha ezt választod, utána próbálj rászokni az egészséges étrendre ( ha most nem azon vagy), hogy megtartsd a súlyod,és persze sport, sport, sport, heti 3* legalább utána.

remélem tudtam egy kicsit segíteni :)

majd írd meg, hogy mi lett veled.

2010. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!