Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásításnál, hogy csökkents...

Szálkásításnál, hogy csökkentsem az izomveszteséget?

Figyelt kérdés
Félek, hogy a nehezen megszerzett izmaim is elvesznek a zsírral. Mit javasoltok? 17 F 75kg 20%testzsír 180cm

2017. jún. 19. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha van súlyzós edzésed, 2g/tskg fehérjéd és nem fogysz gyorsabban mint heti 1 kiló, akkor nem nagyon megy le izom.
2017. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a 2g/kg elég ha 1.5/kg, a testépítők feleslegesen sok fehérjét juttatnak a testükbe. Arra figyelj hogy telített és telítetlen zsírokat is egyél a hormonok célszerű működése érdekében (nyilván nem nyaklóra) illetve "izomtépő edzéstervet kövess, mivel a rendes izomépítés főként az edzéstervtől függ, másodsorban pedíg a fehérje beviteltől, de mint mondottam, 2g/kg feleslegesen sok, max impotens lesz az ember ^^
2017. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Impotens a fehérjétől, gratulálok. Azt ajánlom kérdező, h gyere át a sport/mozgás/ testépítés rovatba, ott tudják h mit jelent a szálkásítás, nem autisták válaszolgatnak.
2017. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"izomtépő edzésterv", az jó lehet, én kihagynám...


És nem, a fehérjétől nem lesz senki impotens, uramisten, Lipótmezőt meg bezárták.

2017. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nos, 2 jóbarátom erősen tükrözik azért a beszólásaitok az intelligencia szinteteket, ez egy vitaoldal, nyílván lesznek vélemények amelyek nem egyzek a tieitekkel, de ha ti ezt csak így tudjátok feldolgozni, sajnálom. bizonyított tény hogy a fehérje túladagolástól illetve a koleszterin elhanyagolásával csökken a tesztoszteron. Illetve cáfold meg a kemény edzés hasznosságát izomépítés terén, itt ne testépítőkre gondolj, mert nekik kb egy röpke 2--3 km-es kocogás is izomveszteséggel jár, egy egyszerű sportoló szemszögéből kell nézni jelen esetben aki le akar szálkásítani.. fehérjedús étrend (1-1,5g/kg) koleszterin bevitele (nyilván nem egy kiló disznózsíros kenyér megkenésével és elfogyasztásával), kemény kardio és kondi edzés (vagy esetleg crossfit) (főleg most a nyári időszakban opcionális) ennyi a titok nem nagy cucc.. a lényeg hogy az edzést ne hanyagold, az a legfontosabb, peace
2017. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyival még kiegészíteném hogy a túlzott fehérje nem impotenciát okoz, ebben tévedtem bocsi, csak vese és máj elégedetlensègeket, túlzott dehidratációt és magnéziumürítést. A többi elméletemet tartom.
2017. jún. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1g /tskg mint fehérjedús étrend, mikor az orvosok által is létminimumnak tartott bevitel a 0,8. Vicces vagy. Most jöhet a bizonyíték a máj és veseelégtelenségről.
2017. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Google a barátod, de ha szépen kéred kereshetek neked 1-2 cikket. Egyébként az 1g-ot minimumnak értettem ettől felfele kettő már igen a maximum egészséges határt súrolja.
2017. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Linkelhetsz nyugodtan, a 26%od mutatja mennyi közöd van a dolgokhoz.
2017. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok vallási témát szóltam le ez van ¯\_(ツ)_/¯


[link]

2017. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!