Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbált már tojás...

Valaki próbált már tojás diétát? Hatásos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 00:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, a tojásban hol van szénhidrát? Amúgy igazad van, a zöldség is tartalmaz szénhidrátot, csak legtöbbször nem olyan mennyiségben, hogy az bármit számítson.
2017. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kis mennyiségben, az igaz, de még a tojásban is jelen van. Úgy 2% CH-tartalma van.
2017. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
azt írtam, hogy gaboanféléket ne egyen,kenyér tészta stb és gondolom azért ebben egyetértünk , vagy mégsem ???
2017. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem, még csak ebben sem értünk egyet. Teljes kiőrlésű kenyérféle, zabkása, főtt krumpli, bulgur stb. bőven beleférhet a diétába.
2017. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
na én vagyok akit lebarmolt az egyik hozzászóló, amiért a zöldségeket meg a húst ,kiemeltem, hogy azt egyél, és ne szénhidrátokat, persze hogy van a zöldségekben is, csak épp nem olyan, a húsban lévő fehérje meg ellensúlyozza, lehet engem kioktatni, bár nem tudom ki a kolléga akinek ekkora arca van, de a zöldség hús kombinációval fogsz fogyni, garantáltan, akármennyit is eszel belőle, torna meg csak azért, hogy ne csak fogyj :))) és nagyon sok sikert
2017. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem fog garantáltan fogyni hús+zöldséggel, bár tényleg jó rá az esély :) De én nem fogynék, ha nem lenne más korlát... Jó, miután megunnám a húst, talán igen, de nem biztos, az éhség nagy úr.

De való igaz, hogy elég esélyes így a fogyás, már nem jó étrend, ha CSAK ezeket eszi az embe. Esélyes, hogy egészségtelenül sok lesz a fehérje (én a legzsírosabb húsokat enném vagy soványabbat, de zsírosan elkészítve, hogy rendben legyen a fehérjemennyiség. persze sok kiló szénhidrátdús zöldség is segít az arányokon).


Azt megértem, ha valaki beleköt abba, ha azt írod, hogy "SEMMI szénhidrát", majd odaírsz egy ételcsoportot, ami főleg szénhidrát, ami a kalóriát illeti. Kevés szénhidrát, az OK. De a semmi szénhidrát hamis állítás, főleg, hogy zöldségből többszáz gramm szénhidrát is jöhet naponta egy zöldségimádónak, tapasztalat.

Láttunk már sokkal rosszabbat, van, aki szénhidrátmentes étkezésről ír, sok gyümölccsel, esetleg rizzsel, a zöldség még szolidabb, de az is zömmel szénhidrátból hozza a kalóriáit, ez tény, ráadásul zöldségből könnyebb sokat enni.


Amúgy sincs semmi baj a szénhidráttal, ha jó forrásból származik s bírja az adott ember, akár szénhidrátbomba, akár uborka s igen, a tojásban is van, nem is olyan extrém kevés, ha nem is valami sok. OK, a normál fogyózónak elhanyagolható. A zöldségé már nem feltétlenül, annak a szénhidrát/kalória aránya igen magas.

2017. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Te talán összetéveszted a zöldséget a gyümölccsel... A zöldség mióta szénhidrát? Persze, tartalmazhat azt is, de nem ez a jellemző... :-)
2017. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
17-es vagyok... Elfelejtettem hozzátenni válaszomhoz, hogy a 10-esnek szántam!
2017. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, azt probalom, hogy nem eszek tesztat, regebben eztel 1 honap alatt 5kgt fogytam. De ez eleg lehetetlen (szuleimmel lakok egyutt) es nem mondanam h nekem akarnak kedvezni az etelekkel. :D
2017. júl. 13. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!