Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hétig átállnék súlytart...

Ha egy hétig átállnék súlytartó étrendre (1600 kcal) az mennyit gyorsítana az anyagcserémen?

Figyelt kérdés

Most napi 1000 kcalt eszek, és sajnos nagyon lassan fogyok, már majdnem 2 hete nem tudok 50 kg-nál lejjebb menni

Plusz a hétvégén ott alszok baratnőmnél, igy azokon a napokon (péntek, szombat) valószínűleg 2000-3000 kcal körül ennék

Sajnos ezen a hétvégén is bezabáltam elég rendesen, mert fesztiválon voltam, és az a fajta vagyok, akinél az ünneplés és az éves együtt járnak :D

Jövő héten újrakezdeném a fogyókúrámat, ami ilyen:

Napi 1000 kcal, és minden nap vagy egy óra séta vagy egy óra jóga

Szeretnék júliusban nagyjából 2, max 3 hét alatt még 2 kg-ot leadni

168 cm/50 kg, 15/L



2017. jún. 27. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Mit kéne fogynod? Tök sovány lehetsz.

Az 1000 kalória koplalás, nem normális, főleg egy fejlődő szervezetnek.

Az 1600 is elég kevés.

1600-2000 között kéne enned normálisan.

2017. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Atyaúristen! Te tényleg nem tudod, hogy 168 centivel kb 60 kilónak kéne lenned? És a szüleid ezt hagyják? Még jó, hogy a szervezeted okosabb, mint az agyad, ő nem akar meghalni! Kórházban fogsz kikötni! Egyébként nem fogsz 3 ezret megenni a barátnődnél se, kétezret meg simán megehetsz.
2017. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A kérdésre válaszoljatok légyszives

MyFitnessPal szerint 1620-szal tudnék súlyt tartani, ezen kívül több kalkulátort néztem, mindegyik ekörüli értéket adott ki

Egyébként azért akarok fogyni, mert szeretnék 50 kg alatt lenni

Nálam magasabb modellek is mind alatta vannak...

2017. jún. 27. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak szólok hogy a modelleknél nem számít a súly csak a centik. Mert ez rengeteg mindentől függhet, testalkat, zsír-izom arány, csontok nehézsége stb.
2017. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De te nem vagy modell, csak egy megzavarodott fejű kislány.

A kalkulátorok ezt valószínűleg arra írják, ha az égvilágon semmit sem csinálsz, még az ágyból sem kelsz ki. Az nekem is 1600 körül van. De egyébként meg 2000, ami normális, átlagos élethez kell. És ebben még nincs benne semmilyen sport.

2017. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

166 cm vagyok és 20 évesen 47 kg voltam.

A képeket vissza nézve elég gebe voltam.

51-52 kg-mal viszont nagyon jól néztem ki.

Most 61 kg vagyok.

Szülte,maradt

2017. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon már a KÉRDÉSRE, ha lehet
2017. jún. 27. 13:50
 8/9 anonim válasza:
50%

Utolsó vagyok.

Véletlenül elment az űzi...


Szóval én már szültem és egyéb okokból is van most rajtam felesleg.

Viszont most 55 kg cél és némi izomzat,mert nem szeretnék piszkafa lenni.


Hidd el nem szép a csont és bőr test.

2017. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1000 kcal ezekkel a paraméterekkel már nagyon kevés, ráadásul növésben lévő gyerek Vagy. Nem ugyan az, mintha 5 év múlva. Most még hormonális és egyéb folyamatok is mások. Ezek nem a női magazinokban vannak leírva és nem a neten. Amúgy ilyen kcal bevitelnél meg fog állni és majd a levegőtől is hízol szindróma lesz. A kicsit is raktárra teszi a szervezet. 30-40 éves korodra ez jól megbosszulja majd magát. Ne egy hétig állj át 1600ra minim, hanem tartósan.Amúgy jól jöhet, ha 2-3000et eszel mert az felpörgeti. Látatlanba nem lehet megmondani, de nem fogsz Te már ilyen véznából (én sem vagyok sokkal több, jóval idősebben, szülés után, de én így vagyok összerakva alapban) 3 hét alatt 3 kg lefogyni vagy max a kórházban kötsz ki. Ez már testkép zavar ha elhiszed ha nem. Papolhat bárki most úgysem hiszed el, csak arra vigyázz ha totálisan felborítod az anyagcserés, hormon-háztartásod, az endokrin-folyamatokat, izmok működését stb. az Isten sem ment meg, soha nem leszel egészséges, gyereket felejtsd el, rosszabb esetben belehalsz. Van az a pont amiből nem lehet visszafordítani jó irányba az anyagcserét.
2017. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!