Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésm. Egy étrende...

Lenne egy kérdésm. Egy étrendet és edzéstervet szeretnék összeállitani. De hogyan csináljam? Ebben szeretnék segítséget vagy tanácsot kérni.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 148cm 52kg és pajzsmirigy alulmükösésem van ezen kívűl még Diabátesz (cukorbetegség) és Glutén ( gabolnafélék és liszt) érzékeny vagyok.11 és 9 éve tartom ezeket a diétákat ugyhogy a betartással nem lenne gondom csak nem tudom hogy hogyan étkezzek úgy hogy ne befojásolja az egyik dolog a másikat. Az edzés kapcsán meg csak annyit hogy nem tudom melyik testrészre kéne edzenem hogyan és mennyit. A segítséget nagyon megkösszönném.
2017. júl. 11. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kihagytad a legfontosabbat. Mi a célod?
2017. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az étrenden sokat már nem nagyon lehet variálni, a cukorbeteg és gluténmentes diéta olyan, amilyen, feltételezem, hogy bőségesen eszel benne zöldséget és sovány húsokat, ergo kb. az alapjó.


Edzésterv, hát 13 évesen mozogj sokat, amit szeretsz, válassz egy sportot, lehet az a tánctól kezdve az úszáson át a röplabdáig bármi. De konzultálj a dokiddal, hogy ha elkezdesz sportolni, mert az inzulint át kell majd állítani esetleg.

2017. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves #1 A célom csak annyi hogy jól érezzem maga a testemben és ha tükörbe nézek valami átlagosat és normálisat lássak.

#2 Köszönöm a segítséget

2017. júl. 12. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!