Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen fogyókúrát csinált,...

Ki milyen fogyókúrát csinált, ami bevált neki és saját tapasztalat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
90napos fogyókúrát sajnos nem csinálhatom,persze mellette mozognék is heti 3-4 naponta 1 orát.Olyan érdekelne amit suli mellett is csinálhatok.17 éves lány vagyok.175 cm vagyok és 85 kg.Legalább 70 kg-ra szeretnék lemenni.Haza csak 4-5 óra felé érek.Suli mellett délután van lehetőségem csirke vagy pulykahusit enni zöldséggel.Többit suliba kéne hogy vigyem.Az anyagcserém nem valami jo:Sazt tanácsolták,hogy reggel igyak kávét és napközbe sok folyadékot.Milyen fogyókúrát ajánlanátok?(akaratom meg van hozzá:))
2010. máj. 24. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bringázz vagy kezdj futni
2010. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mrlacko ***** válasza:
Szia. Én a szénhidrát megvonásra voksolok, 12 hét alatt 8-10 kilót szoktam fogyni. Sok fehérje (sovány hús, túró, fehérje turmix), zsírokból telítetlenek (olívaolaj, lenmagolaj), szénhidrátból módjával (zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér) Zöldség mehet korlátlanul, gyümölcs csak edzés környékén vagy reggel mert cukros. Fehér kenyér, péksüti, cukros löttyök felejtősek! Egyél gyakran, ne éheztesd magad az nem vezet semmi jóra! Ha teheted legyen a mozgás közt egy kis súlyzózás/erősítés is, feszesebb leszel ráadásul az izmok több kalóriát is égetnek.
2010. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pár hete kezdtem el ezt és nekem működik:


Délelőtt a suliban pufasztottrizsből/búzából viszek tízórait. Rakokr á vajat egy szelet husit egy szelet sajtot és eszek hozzá retket, uborkát...stb.

Ha hazaesem valami sovány hús, párolt, főzött, sült zöldségekkel vagy salátával.(Krumplit és tésztát egyáltalán nem eszek csak rizst)


Etse(mivel akkor mindig megéhezek és nem bírom ki hogy ne egyek)újra puffasztott bigyókat, joghurtot, esetleg egy pirítós kefirrel.


És napi legalább fél órát tornázok.

2010. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevált: mindent ettem, csak mértékkel, mert ha bármit is meg akarsz vonni a szervezetedtől, amit egyébként igényelne (tehát amit kívánnál), akkor az előbb utúbb megbosszulja magát és jönnek a nagy falások... Én úgy adtam le a szülés utáni kg-kat (46kg-ról indultam, 65 kg-val mentem szülni, a baba 3,5 kg-s volt), hogy alap volt a rendszeres mozgás (heti 3-szor minimum, de én általában hétfőtől péntekig minden nap csináltam valamit, a hétvége pihi volt), odafigyeltem arra, hogy miből mennyit eszem (pl. nem ettem kétfogásos ebédeket, hanem simán jóllaktam egy tányér húslevessel, tele zöldséggel, kizárólag filézett csirkemell volt benne) és este 8 után már nem ettem, nem is nassoltam. Viszont igen, volt olyan, hogy szülinapomkor elmentünk az étterembe vacsizni, ahol is lecsúszott egy desszert is, na és? Másnap többet tornáztam és inkább csak gyümölcsöt, zöldséget, joghurtot ettem. Inni soha nem ittam olyat, ami cukros lett volna, a teát is mindig édesítővel iszom, mivel én alapból sokat iszom, simán megvan a napi 2,5 l. Szerintem ez rengeteget számít, mármint hogy a kalóriákat nem az innivalókkal viszed be a szervezetedbe. 4 hónappal a szülés után már boldogan mentem wellnessezni a családdal és nem szégyelltem fürdőruhát húzni, ugyanis ekkorra össz-vissz 3 kg plusz maradt rajtam, amiről kb. csak én tudtam meg a mérleg, ugyanis látszani nem látszott, a régi ruháim is simán jók voltak rám. Az a 3 kg plusz meg mire eljött a kánikula, magától lement (nyáron alapból mindig fogyok ennyit). Nem éheztem, emiatt nem is voltak falási rohamaim, ha babalátogatóba jöttek és hoztak egy doboz csokit, az el is fogyott (persze nem egy nap alatt). Nekem ez vált be, bár hozzá kell tenni: sose volt gond a súlyommal, ezeket a plusz kg-kat kizárólag a terhességemnek tudhattam be.
2010. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!